Wpis z mikrobloga

@kaszanka_z_cebulka82: baba też może iść do wojska xD Mam jedną znajomą co tak zrobiła xD
Nie byłoby to dziwne jakby pracowała gdzieś na zapleczu, ale ona jest szkolona normlanie jak zwykły żołnierz (oczywiście mają mniejsze wymagania, czy treningi). Rozumiem, że kobieta będzie strzelać tak samo, ale beka z mniejszymi wymaganiami. Jakby przyszedł Stalingrad, to nikt nie będzie patrzył, że to baba ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Reiter jeżeli chodzi o normy ma się to zmienić a jeżeli chodzi o wyszkolenie o tym że jest lżejsze to gówno prawda baby jak i chopy są #!$%@? na równi przez przełożonych nie zależnie czy to jest 25 BKP czy batalion piech. Zmech. W piździszewie kieleckim
@Reiter dziurawce mają tak samo #!$%@? jak chopy no chyba że okres majo to co innego wiem to z pierwszej ręki przynajmniej w tych Batalionach co u mnie w mieście są a o termin to nie wiem podobno miało to się zmienić z rok temu ale zmian jak nie było tak nie ma
To czemu ma mniejsze wymagania (żeby się dostać) i lżej wygląda jej szkolenie niż szkolenie faceta?


@Reiter: Bo polscy mężczyźni to frajerzy i dają sobie wchodzić na głowę xD
Scuckowany kraj, który dla kobiet-księżniczek zrobiłby wszystko, bo kobieta>mężczyzna.
Podziękujcie patrialcharnej wizji świata gdzie mężczyzna jest ten lepszy i kobieta musi mieć profity jak niepełnosprawny ¯\_(ツ)_/¯

Polacy hindusami Europy. Szczególnie w mentalności do płci przeciwnej
takie modele są tworzone do mordowania innych kobiet, bo nie mają skrupułów. Ale skuteczne tylko przez 3 tygodnie, nobo wiadomo. Okres xd


@Pethaf: złoto xD

@niochland: masz dużo racji, jednak na zachodzie też nie jest kolorowo. U nas najgorzej dymani jesteśmy z wiekiem emerytalnym. Spermiarze to inna kwestia... to jest akurat jak apokalipsa.

@theexitest: nie wiedziałem.
jeżeli chodzi o normy ma się to zmienić a jeżeli chodzi o wyszkolenie o tym że jest lżejsze to gówno prawda baby jak i chopy są #!$%@? na równi przez przełożonych nie zależnie czy to jest 25 BKP czy batalion piech. Zmech. W piździszewie kieleckim


@Kaylopl: @Reiter: kolega był w woju i opowiadał jak na marszach faceci nosili po dwa plecaki na zmianę, żeby babki się na zmęczyły za bardzo.
@Pomarancza_2310 że są debilami i dają się wykorzystywać dziurawcą bo bidne kobitki muszo chodzić z tym ZPG i jeszcze berylem ło matko cza im pomóc no to bywa xD wątpię żeby przełożony kazał im wziąć plecak od baby chyba że był by to już naprawdę skrajny przypadek gdzie taka osoba ledwo już stawia kroki jest odwodniona i zaraz #!$%@? to wtedy nie patrzą czy to dziurawiec czy zmech to biorą mu ten
Lepiej mieć trochę słabiej wyszkolonego żołnierza niż żadnego


@przeczki: mężczyzn na miejsce kobiet... by nie brakowało.

kolega był w woju i opowiadał jak na marszach faceci nosili po dwa plecaki na zmianę, żeby babki się na zmęczyły za bardzo.

To było jakieś 4-5 lat temu.


@Pomarancza_2310: aż takich historii nie słyszałem. Nawet nie wiem jak skomentować...

@JimNH777: też prawda xD
Jakby przyszedł Stalingrad, to nikt nie będzie patrzył, że to baba


@Reiter: akurat w Stalingradzie racje żywnościowe były tak małe ze i tak nikt nie ma energii żeby jakkolwiek wykorzystać sprawność czyli tam kobiety byłyby efektywniejsze
akurat w Stalingradzie racje żywnościowe były tak małe ze i tak nikt nie ma energii żeby jakkolwiek wykorzystać sprawność czyli tam kobiety byłyby efektywniejsze


@a665321: xD Do walk wręcz nie dochodziło?
@Reiter: masz racje ze maja niższe wymagania, ale niw rozumiem dlaczego kogokolwiek to tak oburza. Kobieta chce stać w obronie swojego kraju czy to dla pieniędzy czy z pasji czy poczucia patriotyzmu whatever. Na polu bitwy i tak jest warta więcej niż dziesięciu cywili a to chyba do tego się sprowadza prawda?