Wpis z mikrobloga

@PlatinumSilver: Zdecydowanie zbyt krótki film, zbyt mało powiedziałeś o poszczególnych wątkach, zwłaszcza o Domu w Picikłakach (swoją drogą: "Dom w Sasnakach", serio?!), zabrakło zdjęć z tagu i wizualizacji elewacji z przesuniętymi oknami którą wrzucał jeden z użytkowników. No i w zasadzie nie przesunęły się tylko słupy, ale także samo zbrojenie ławy co było widać na filmie i na screenach umieszczonych pod tym tagiem. Zabrakło też wzmianki o poganianiu Kawy
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Film w miarę spoko - wiadomo, każdy by inaczej widział to co w nim powinno być, ale i tak duże brawa za chęci i poświęcony czas. Trzeba teraz podesłać jakoś ten film do Myśliborzyc, podejrzewam że nieźle się Łukasz będzie musiał wyżyć na Kawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Intelekt kurde zapomniałem wspomnieć o tym Chrismacku teraz mi przypomniales a co do tych wizualizacji tych okien, przez chwilę szukam na wykopie ale nie mogłem odnaleźć i dałem sobie spokój ale zdjęcia słupa co poszedł na bok chyba dałem? Już nie pamiętam chyba za szybko chciałem zrobić ;)
  • Odpowiedz
@Intelekt: mogłem wczoraj napisać to byś podesłał trudno na pierwszy raz chyba nie jest źle, dodałem link do wykop, zaraz będę tagi dawał nie wiem czy zrobię dobrze więc pisać w razie w, 100 wyświetleń jest fuks lejdi Łukasz i stokrotka dali lapke w dół ;)
  • Odpowiedz