Wpis z mikrobloga

  • 194
Zbiliżają się styczniowe wypłaty, a wraz z nią premia noworoczna. Jestem niesamowicie zadowolony bowiem w 100% wykonaliśmy plan finansowy i sprzedaliśmy wszystkie nasze apartamenty. Z tego też powodu, w pierwszej kolejności, chciałbym wynagrodzić moich handlowców. Dzięki ich heroicznym staraniom, zrealizowaliśmy zysk netto na poziomie 420 milionów złotych. Dziś, zaraz po porannym "war room'ie" każdy z moich przedstawicieli otrzyma odemnie nowy zegarek od 'Audemars Piguet' . Chciałbym aby w trakcie kontaktów z klientami godnie reprezentowali interesy firmy i budowali zaufanie do naszej marki. Pozatym chce im podziękować za wkład w rozwój naszego przedsiebiorstwa i pokazać jak bardzo doceniam ich pracę. Jesteśmy jak mała rodzina, codziennie wypruwamy z siebie żyły, aby młodzi polacy mieli gdzie mieszkać. .
Pozostali zatrudnieni dostaną Rolexa, a także ulgę na zakup nowego mieszkania. Dzieci najmniej sytuowanych pracowników, otrzymają vouchery turystyczne i stypendia naukowe w Stanach.

Jakby ktoś pytał. Tak, ta Alpina jest dla mnie :) po roku ciężkiej harówki i stresów mi też należy się jakiś skromny prezent :)

Pozdrawiam, Oskar Deweloperski

#oskardeweloperski #daeundevelopment #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #warszawa #pokazauto #pracbaza #korposwiat #zegarki #watchboners #bmw #zlota44 #kontrolanadgarstkow
daeun - Zbiliżają się styczniowe wypłaty, a wraz z nią premia noworoczna. Jestem nies...

źródło: comment_1610434994oERhr2vqQ0p2EDZnRLYAPB.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@exyvL mam kilka służbowych "trójek" i "piątek", ale w temacie aut stawiam na dowolność i indywidualne preferencje moich handlowców, każdy z nich może wynająć sobie wybranego egzotyka, za którego zapłaci moja firma (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@daeun zegarki w pudełkach powinny być. Tak wyglądają jak na łóżku polowym na koronie stadionu. Powinieneś trochę bardziej szanować pracowników.
U Ciebie wszyscy sprzedawcy to mężczyźni czy kobiety tak pulchne że bransoleta im nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@patrykolos każdy z powyższych zegarków posiada certyfikat autentycznosci

@Mala_kicia różnie, koparkowy 10k, dźwigowy 35k, stażystka w biurze - 5,5k. Handlowcy mają stawki sprzedażowe i procent od sprzedazy

@exyvL różnie, w tamtym roku najchętniej wybierali Giuliette, ale mamy też Continentala GT, amg GT czy Audi q8.
  • Odpowiedz