Wpis z mikrobloga

Wczoraj, bez żadnych fanfar, zaczął się nowy cykl: #abcshadowbanca :) Zapoczątkowały go dwa filmy: debiut kolegi @PlatinumSilver (link: https://www.wykop.pl/wpis/54834981/jak-nie-ktorzy-z-was-wiedza-ci-ktorym-wysylalem-pw/) i film autora kanału "Działka i ja" (link: https://www.youtube.com/watch?v=boow_JqL6fo&feature=emb_logo).

Czytam komentarze pod tymi filmami i nie mogę uwierzyć, jak wiele osób napisało "Sprawdziłem, też jestem zbanowany u ŁB, nie wiedziałem!" Właśnie na tym polega perfidia shadowbanów na YT - zbanowani widzą swoje komentarze i swoje odpowiedzi na komentarze innych, ale poza nimi nikt inny ich nie widzi. Jak to sprawdzić? Wystarczy się wylogować i jeżeli Wasze komentarze znikły - macie cichy prezent od Guru Budowlanki :)

Na koniec pytanie do ludzi orientujacych się "w algorytmach jutuba": Jak to jest, że mitoman ma 204 tys. subskrybujących, ale wyświetleń pod kolejnymi filmami - przeciętnie na poziomie 60-70 tys. Gdzie reszta? :)

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy #abcshadowbanca
berman - Wczoraj, bez żadnych fanfar, zaczął się nowy cykl: #ABCShadowbańca :) Zapocz...

źródło: comment_1610436237Wm6h1ZSCCG5bl9VQdhYKzJ.jpg

Pobierz
  • 17
@berman: ŁB to zwykły polaczek cwaniaczek (tylko faktycznie nie można mu zarzucić braku zapału do roboty). Wystarczy zebrac rzeczy, ktorymi sie zajmowal w zyciu. Z tego co na szybko kojarze to jakies dekodery do kablówke na lewo podlaczal za jakies grosze, jezdzil do niemiec kupowac tanio na promocjach i sprzedawal na gieldzie (chyba tez cos zawinal kiedys, ale nie pamietam dokladnie). Do tego pewnie jeszcze kilka rzeczy, o ktorych nie wspomnial.
Ale są też kanały co mają po 30-40k subów i wyświetleń filmów na poziomie Łukasza.
I komentarzy mają o 300% więcej niż Ukasz.
Wniosek, że Łukasz bardzo dużą masę ludzi zbanowal.
@SpokojnyTom: Ciekawe, czy osoby ze shadowbanem są zliczane przy wyświetlaniu filmów, czy nie? Zakładam, że osoby z twardym banem nie są zliczane, ale co z tymi zbanowanymi cichaczem?
@berman: wyobraz sobie tą firme i budowę domów bez parobka kawulca. Ten sukces to jest w dużej mierze robota tego kosmity a raczej jegi rączek. Wczoraj pisalem z kogutem, Łukasz zwolnił go z dnia na dzien bez powodu
@fluga: nie wiem czy te filmy sa jeszcze na jego kanale, ale pamietam, ze cos tam wyszlo, ze zabraklo piasku zasypowego pod chudziaka i ŁB niezłą aferę zrobił i zwalił to na koparkowego, ze zamiast ładnie zbierać i wrzucać, to rozsypywał niezdarnie piasek po działce. Później kazał mu przywieźć dodatkowy piasek i liczył, że będzie za darmo. Ogólnie nie wiem czyja to była wina, ale widać, że jak nie idzie po
@kwmd: pisał mi ze z dnia na dzień go zwolnił, i mitoman #!$%@? durnot ze cpa narkotyki. Mi się wydake ze jak utwardzali cos na dzialce lukasza albo podmoroke po ogrodzenie robili to Kacper jeszcze był i juz później go nie widziałem. W porównaniu do mitomana to chlopak zachował ciągłość rodu