Wpis z mikrobloga

@Zielone_krzeslo3:
Ała moje plecy.
Jeszcze mi kuźwa nie pozwalają z biura sobie fotela wziąć do domu, ani żadnego dodatku, chociaż z 200zł, żeby sobie coś kupić nie dadzą, to siedzę na takiej #!$%@?, fakir xD
Serio, biuro puste, oszczędność na wodzie, prądzie, wszystkich duperelach mają, a rekompensaty pracownikom nic. Premie od zysków skończyły się dwa lata temu, bo trzeba było dzielić przez coraz więcej pracowników, mieli dać coś w zamian za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@edek_wladca_kredek: zmiażdżyłem krążek międzykręgowy ćwicząc gdy wysunął mi się dysk i się rozlał naciskając na korzenie nerwu kulszowego (nie polecam). Po pierwszej operacji wróciłem do aktywności fizycznej według zaleceń lekarzy ale rozwalił się drugi raz i druga operacja na to samo. Teraz kazali mi się dłużej wstrzymać od ćwiczeń ale nawet pomimo tego że ich nie wykonuję to i tak słabo się ten kręgosłup goi i cały czas czuję, że jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amestris: opisałem po krótce post wyżej. Generalnie za dużo ćwiczyłem, a że jestem dość wysoki to przecieżałem ciągle plecy. Po pierwszej operacji oczywiście jak tylko poczułem się lepiej to zacząłem powoli wracać do ćwiczeń, okazało się, że za szybko :(
  • Odpowiedz