Wpis z mikrobloga

@cormakrela: @CzarnyOwiec: ogólnie miałem 40-60 dni od podpisania umowy deweloperskiej mieć decyzję/wpłaconą transzę dla dewelopera i albo ledwo ten termin dotrzymałem, albo lekko przekroczyłem. Ale, że miałem kredyt brany przez doradcę dewelopera to te terminy mnie nie obowiązywały. Teraz już dokładnie nie pamiętam.

Umowę deweloperską miałem podpisaną w drugiej połowie maja, a kredyt uruchomiony chyba w połowie Lipca.
Chociaż jak patrzę po mailach to jakieś symulacje/informacje i potwierdzenie złożenia zapytania
  • Odpowiedz
U mnie od złożenia wniosku przez internet do otrzymania decyzji minęło 40 dni,potem notariusz i podpisanie umowy z bankiem w tym samym dniu a po kilku godzinach kasa na koncie
  • Odpowiedz
@cormakrela: Obecnie bank ING jest jednym z wolniejszych w czasach procesowania wniosków. Wynika to z dobrej oferty. Niżej aktualne czasy procesowe:

Rejestracja wniosku 2-4 dni roboczych
Analiza wniosku 25-28 dni roboczych
Wycena nieruchomości 10 dni roboczych
Decyzja ostateczna / Umówienie spotkania 4-6 dni roboczych

Przy składaniu wniosku razem z operatem szacunkowym analiza jest szybsza.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cormakrela: wlasnie wczoraj podpisalem umowe, decyzja wstepna pozytywna miesiac, decyzja ostateczna po dwoch tygodniach od tego ale ja odwolywalem sie jeszcze bo mi zaproponowali marze 2,3% gdzie w ofercie byla mniejsza (i mialem swoj operat, a nie z ing), najgorsze sa terminy na podpisanie umowy w duzych miastach to nawet 1,5 miesiaca. ja znalazlem wolny termin 10 dni od decyzji w malym miescie
  • Odpowiedz