Wpis z mikrobloga

@raxar77: nie rozumiem tych dzbanów. Jeśli ktoś chce kupić konkretną rzecz, to kupi konkretną rzecz i każdą inną będzie miał w poważaniu. Co Ci sprzedawcy myślą, np. "ooo, koleś chce kupić volvo, ale może jednak kupi skodę jak dam do tytułu błędną markę"?
  • Odpowiedz
@Khozana: nie zawsze, sam stosuje takie triki, tzn nie konkretnie ale zamieszczam sugestie dotyczące tego samego ale od innego producenta. miałem kilkanaście sytuacji gdzie ktoś szukał jednego a przy okazji pytał o konkretne różnice i co bym polecił. wszystko zalezy od klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@gosvami: jakiś bug widocznie lub przez ten link wyświetla się stare ogłoszenie. Jest już poprawione jak wejdzie się na profil. Gościu zrozumiał, misja zakończona sukcesem. Za to chciałbym żeby odbyła się na wykopie po raz drugi akcja zgłaszania takich ogłoszeń bo jak widać olx nie potrafi dotrzymać słowa. Jutro może coś nagłośnie w tym temacie.
raxar77 - @gosvami: jakiś bug widocznie lub przez ten link wyświetla się stare ogłosz...

źródło: comment_1610486584osgN31GtgEgbgXHuZhpb8m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Khozana: Jestem bardzo przeciwny takim praktykom bo trudniej szukać czegoś konkretnego na OLX. Ale w sumie jak miałem 16 lat i stałem przed zakupem skutera to zacząłem szukać po OLX. Budżetu nie miałem wysokiego (praca w wakacje u dziadka) to padło na Zipp Pro 50 (jeśli dobrze pamiętam) który wyglądał jak motor z prawdziwe zdarzenia. Finalnie znalazłem ofertę Aprili RS 50 (którego kupiłem) właśnie poprzez to, że dowiedziałem się w ogóle
  • Odpowiedz