Wpis z mikrobloga

#tibia #bekazpodludzi
Chciałem wrócić do tej gierki więc sobie grałem na luzie moim 45 rp, kilka godzin w tygodniu (Nie mam jakiegoś ciśnienia i szkoda mi czasu, więc nie chcę grać main charem 280 ek).

Niestety miałem akcję, którą tu opisywałem

- 41 MS wyzwiskami chciał mnie wyrzucić z expy (na której byłem 1), kulturalnie odpowiedziałem że exp jest na tyle duży, że spokojnie się możemy podzielić. Typek się na mnie odpalił i chciał mnie ubić, wciągnąłem go w moby i padł.

10 minut po sytuacji przybiega jego main konto 620 lvl (EK) i składa mnie na hita, pisząc na PW że "mam pograne"

- Szybko sprawdzając konto kolesia, widzę że typ spędza średnio w grze 12h dziennie odpisałem typkowi "Spędzasz tyle czasu przed komputerem, że jedyną rzeczą jaką się możesz pochwalić w życiu to że ubiłeś peta, który jest 20 razy słabszy od ciebie. Szacuneczek kolego"

Od tego dnia z jego ręki i jego kolegów padłem z 20 razy - praktycznie nie mogę wyjść z depo.

Z ciekawości napisałem do typa "Co ty masz w głowie, zamiast się cieszyć że ta gra jeszcze żyje i przychodzą do niej nowi gracze (ja) to obrzydzasz takim ludziom grę"

Typ odpowiedział coś w stylu on tu może grać sam

I tutaj moje pytanie, bo raczej niema sensu przenosić postaci bo pewnie na innych serwach ten debil też ma kolegów co potrafią polować na innego po 15h w ciągu doby.

Dlatego myślałem kupić jakiegoś palka do 250 tc z skilem 100+, może to być 8 lvl albo 100 to jest nieważne (byle by skill był) No i jaki serwer byście polecili myślałem #antica albo #secura

Zależy mi na dużej populacji graczy a nie mieście duchów.
  • 25
@kodecss Jeśli chodzi o serwer to zależy czy lubisz przeludnienie. Ja jako gracz z doskoku lubię zalogować się na godzinkę i iść prosto na expa bez czekania w kolejce, więc za namową kilku Mirków wybrałem serwer Relania. Grałem kiedyś na Antice, ale nigdy nie mogłem trafić na fajnego respa bez czekania i dałem sobie spokój.
@Elev: Faluna
@WhiteRower: Nicku wolę nie podawać, bo się okaże że jesteś jednym z tych patusów i jeszcze mi #!$%@? w krakowie.
@MrFen: Co mi da nabijanie im fragów ? Jak co najmniej 10 typa na mnie poluje, więc żeby wbić im redskula to musieliby coś #!$%@?ć. Po drugie na tym serwie gra tyle ludzi, że sobie mogą biegać z redskulem - zwłaszcza że te 300 lvl + co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CMAZ: Ta historia się cała nie trzyma czegokolwiek. Albo op ma mokre sny, albo cwaniaczył na ek, wrzucili go na bęben i wyszedł im ten śmieszny rp. To by tłumaczyło czemu nie chce grać ekiem. Bo argument o braku czasu jest mocno z dupy do mordy.