Wpis z mikrobloga

@kowal02: @SpokojnyTom:
Też jestem pod wrażeniem, ilu ludzi zareagowało. To tylko świadczy o tym, jak były potrzebne takie filmy.

Przy okazji garażu, przypomniał mi się jeszcze jeden pomysł mitomana, dotąd nie zrealizowany, a nie ujęty na naszej liście: zakup piły formatowej i robienie prefabrykatów do tego garażu zimową porą, gdy nie można robić na powietrzu. Garaże miały być robione w częściach, dowożone i montowane u inwestorów :) Już wtedy coś
@berman: Ale coś tam nie było gadane, że filmy będą dostępne "w chmurze" na dysku google chyba? Później zresztą były publikowane na youtube, ale chyba megaloman zwany mitomanem - shadowbańcem posuwał je, tłumacząc, że dostał ostrzeżenie od youtuba za zdublowany content (część filmów z budowy garażu była publikowana w krótszej formie we vlogach. Wątek z forum też pamiętam. Tłumaczył się, że dał komuś uprawnienia, by to prowadził, ale został oszukany i
@hswg: Kojarzę tą historię ze zdublowanym contentem (przynajmniej tak gadał). Ale pamiętam też, że kiedyś kręcił aferę, że ktoś mu ukradł ten jego "nieprojekt-poradnik" garażu, że potem ścigał tą osobę, itd. Nie wiem, jak to się ma do wpisu Arka W.
@berman: @kowal02: @fluga: przeciez to jest Tarantino z Mysliborzyc. Ten swinski ryjek z kajdanem rezyseruje wiekszosc swojego kontentu, jak Tomasz z tego drugiego kanalu pisal ze gips na budowie sam zakladal co akcja ze zlamana reka byla, te akcje z sarna w plocie, wlamania nocne na dzialke i akcja ratunkowa, i wiele innych kocopolow - ludzie zaczeli odkopywac prawde na temat mitomana i dzielic sie swoimi doswiadczeniami, szambo #!$%@?