Wpis z mikrobloga

@niemamsily: Szury to szury to że kłamiąc powiesz raz coś co może przypominać prawda nie oznacza, ze nie jesteś kłamcą. Tak samo jest z szurami to, że ktoś raz powie coś mądrego nie oznacza od razu, że jest mądry( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nic mnie nie zapiecze, zaszczepię się jak człowiek i kiedy ja będę imprezować na festiwalach to szury jak szczury będą siedzieć w swoich piwnicach, tam gdzie ich miejsce


@Chuseok: a pozniej bedziesz grzecznie placic bezgotowkowo pewnie, no bo po co ci te monety w portfelu, nie?
  • Odpowiedz
@Czarna_szprycha: nijak się te rzeczy mają do teorii spiskowych jakoby szczepionka miala chipy albo powodowała bezpłodność, że o jakichś teoriach z dupy o płaskiej Ziemi czy chemitrails czy kontroli ludzi via 5G nie wspomnę. Kontrola pogody zaś istnieje ale w ograniczony zakresie i na określonym obszarze, to żadna teoria spiskowa a działania mające na celu np ochronę płodów rolnych
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: przecież ja wiem te rzeczy, wyluzuj się. Zrozumiałam, że pytasz o ogół, zwłaszcza, że pytałeś o historię, więc przytoczyłam przykłady. Nie jestem od tego, żeby oceniać czy weryfikować wiedzę i wiarę innych. W tyłku mam to, czy ktoś wierzy w płaską ziemię czy w piłeczkę latającą wokół słońca, czipy w szczepionkach, szkodliwość 5G czy inne pierdy, to nie zmienia alsolutnie niczego w moim życiu. I zupełnie nie czaję pieniactwa na
  • Odpowiedz
@Czarna_szprycha: zdziwiłabyś się jak bardzo powinno Cię obchodzić to czy ludzie w to wierzą. Ot choćby ktoś kto wierzy w czipy w szczepionkach może zdobyć władzę i tę swoją wiarę próbować, nomen omen, zaszczepić u wszystkich. Obowiązkiem każdego, kto ma choć minimum rzetelnej, naukowej wiedzy jest tępić każdy przejaw wiary w teorie spiskowe.

BTW tego co wymieniłaś, nie zaliczyłbym do teorii spiskowych. Co innego rzeczy tajne a co innego teorie spiskowe.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: jakie Twoim zdaniem by były konsekwencje dojścia takich ludzi do władzy? Przecież ci ludzie to zawsze był i zakladam, że zawsze będzie margines, nie ma co dramatyzować w tym temacie. Szurostwo istnieje prawdopodobnie od czasu, kiedy człowiek zaczął myśleć. Ja na przykład na pewno nie mam wystarczającej wiedzy z o całej złożonej nauce, więc nie mam zamiaru niczego weryfikować, nawet na podstawie założeń wyskutych przez "autorytety". Zwłaszcza, że nauka to
  • Odpowiedz