Wpis z mikrobloga

@CLONE: Wiesz w sumie ja tam się bym jej nie dziwił. Lepiej już być samemu niż nie mieć do siebie szacunku. Nie wiesz co tam się działo między nimi ale jak gość na swoimi storys publicznie daje aluzje o robieniu przyjemności ustami do kobiety która kocha i to w sumie ciagle jakieś takie ciągu miał to bym się jej nie dziwił. On jej nie szanował i jeszcze publicznie takie akcje. Ja
@Noneq: @tomus8520: problem jest taki że nigdy nie obserwowałem działalności Pedobaba poza yt XD
Oglądanie go gdzieś na instagramie czy FB to chyba gorsze zajęcia niż rzyganie po alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tak tylko gdybym po tym co widzę tutaj na tagu.

Może ojciec dziecka poczuł się zazdrosny albo urazony ze jego córka zadaje się z edofilem i postanowił ją odbić ( ͡°
@CLONE: No ale kto o zdrowym podejściu mówi sugeruje swojej kochanej kobiecie publicznie jakieś sugestie sexualne . Ciekaw jak się czuła
@Noneq: Grubas wielokrotnie mówił na live, że np dzisiaj jest dzień seksu więc Agniecha będzie mu lizać śledzia to taki Sebek uczył się od najlepszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czego ty oczekujesz od typa, który w swoim życiu miał dwóch kolegów - jeden siedzi w więzieniu (Malysz) a drugi czeka na wyrok i żebra na portalu Zrzutka.pl.
@CLONE: No ale do ludzi on wychodzi, jakoś kobietę znalazł. Chyba potrafi logicznie myśleć skoro ktoś go gdzieś zatrudnił. Nie wierze ze jest takim dzbanem
@jotam_39: Wiesz, swoje lata ma. Jakoś by się mógł ogarnąć. Tez to granie, króla. Serio myśli, ze ktoś mu zazdrości tych tych ciuchów ? Ja to myśle, bardziej ze się po prostu cieszy z tego ze może sobie coś kupić, zjeść jak człowiek i ma jakiś swój hajs i gdy człowiek tego wcześniej nie miał to dla niego to coś mega. Myśle, ze nie każdy tak ma s tu zoonk bo