Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki spod tagu #gry. Miesiąc temu wrzucałem tu na mirko swoją reckę Demon's Souls i zaskoczyło mnie bardzo ciepłe przyjęcie, więc postanowiłem wrzucić i nowy materiał o #cyberpunk2077 . Dodaję tak #biedayoutuber do czarnolistowania, dla tych, których nie zainteresują moje wypociny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem w formie aż 40 minut vloga (nagrywany telefonem, więc jakość audio gorsza niż ostatnio) z fragmentami gameplayu zgrywanymi przeze mnie (wersja na #ps4 grana na #ps5). Chciałem nagrać coś bardziej zwięzłego, jak z demonami, ale o Cyberpunku nie da się krótko, a poza tym na swoich gameplayach co 30 sekund kompulsywnie zapisywałem grę, ze względu na jej "stabilność" na konsolach XD Dlatego dodałem do filmu timeline z różnymi sekcjami. Polecam zwłaszcza fragment w którym mówię o #ux i UI, bo zawodowo jestem uxowcem. Mój background: materiały o grach robię jakoś od 2008 roku, w czasie studiów robiłem to zawodowo, pisałem m.in. dla GOLa, Gamezilli, o2.pl, magazynu HIRO.

Odnośnie mojej mordy na filmie to trochę #tatuaze a trochę wstyd, bo ulałem się przez pandemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy nie byłem fanem sportu, ale jednak chodziłem na siłkę bo to najbardziej czaso-efektywna forma zrzucania sadła była. A teraz dupa, co najwyżej mogę sobie pomachać łapami na gierkach VR.
Antosh - Drodzy Mircy i Mirabelki spod tagu #gry. Miesiąc temu wrzucałem tu na mirko ...
  • 11
@matkaPewnegoMirka: Dzięki! O, z tym suwakiem to jakiś trop. Sprawdzę, czy przypadkiem można tak zrobić na konsoli - tzn przycisnąć przycisk i przeciągnąć gałką. Ale jeśli tak, to nadal pała im się z UX należy, bo o takich rzeczach to powinien informować system :P No i w ogóle kopiowanie pecetowego UI na konsole to wybitne lenistwo. Tzn Ubisoft robi podobnie, ale oni jakoś potrafią zrobić tak, że to nie wkurza.
@Antosh: Bardzo dobry, rzetelny materiał. Większość twoich opinii pokrywa się z moimi przemyśleniami. Gra ma elementy 10/10, ale też 2/10 co powoduje straszny dysonans ogrywając ten tytuł.

Z rzeczy, o których nie wspomniałeś, a warto nadmieni to kapitalna muzyka oraz jako, że grałem w polskiej wersji językowej to bardzo dobry dubbing (zwyciężczynią dla mnie jest aktorka głosowa Panam ( ʖ̯)).

Nawiązując jeszcze do Twojej
@Rad-X: testowałem, ale szczerze to klikanie wypada trochę szybciej, przynajmniej u mnie. Testowane na patchu 1.06, na PS5, na próbie 100+ sztuk granatów.
@Szymas1234576847456: Zgadzam się w kwestii dubbingu i muzyki i zorientowałem się już po fakcie niestety że nic o tym nie wspomniałem, dlatego przykleiłem komentarz na YT w którym omawiam te dwa aspekty. Ale zapomniałem, że jak ktoś ogląda z zewnątrz to nie widać () I fakt Panam po polsku brzmi świetnie. Żebrowski jako Johnny wypada nawet lepiej niż Keanu ¯\_(ツ)_/¯