Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie będę brał Samsung Galaxy S20+ 5G wraz z przedłużeniem umowy. Ktoś z Was ma ten telefon i może się wypowiedzieć jak się sprawuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy #samsung zrobił coś z grzejącym się urządzeniem w aktualizacjach?
Hamuje mnie jeszcze ewentualne poczekanie i dopłacenie za S21+, A może Xiaomi mi11/Mi11 Pro? Co myślicie?
Przesiadka z Xiaomi mi8.
#telefony #xiaomi
  • 8
@5KYN3T: ja mam od premiery w zeszłym roku i jest bardzo spoko. Żadnej rewelacji z baterią, ale cały dzień spokojnie mi wystarcza, mam wrażenie że już tak się nie grzeje jak na początku. Wszystko zależy od tego za ile go dostaniesz.
@zolcix: A siedzisz na QHD 120Hz? Czy może FHD+ 120Hz. Podobno Samsung miało dodać wymuszenie 120HZ na QHD. Telefon tak gdzieś na 2.5 -3lata. W gry tak bardzo nie gram więc nie wiem czy potrzeba mi czekać na Xiaomi Mi11 i Snapa 888. A też myślę że jakość dźwięku na Samsungu będzie lepsza. Głównie interesują mnie multimedia i aparat. Szkoda że S21+ zostanie na FHD+
@JeffGoldblum: Ok, dzięki za info. Mam dylemat czy brać S20+ czy dopłacić nieco i brać S21+ z mniejszą rozdzielczością ekranu ale lepszym procesorem. S21+ Ultra jednak za drogi. Nawet w konfiguracji połowa za telefon + połowa w ratach do abonamentu.