Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem swojemu różowemu specjalną ortopedyczną poduszkę dla kobiet w ciąży, by jej trochę ulżyć. A wy jak wspieracie swoje różowe w tych ciężkich dniach?
To nasze pierwsze dziecko i nie mogę się już doczekać aż zostanę ojcem.. tak wiem, wychowam jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS- nie wiem co wy myślicie, ale dla mnie jeszcze nigdy nie była tak seksowna.

#niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza
Pobierz
źródło: comment_1610658069J7MSkwaYS30Gkl55THeNrE.jpg
  • 118
Ja naturalnie mam kasztanowe włosy i odkąd jestem w ciąży, włosy rosną mi gęstsze i co najmniej dwa razy szybciej. Do tego pojawiają się w nowych miejscach, jak na przykład na brzuchu.


@Mollina: ciężko wyczytać co innego. Podesłać Ci OneBlade?
@ArchDelux kobiety naprawdę potrafią sobie z tym poradzić bez ppomocy wykopków, ale no tak, fizjologia ciąży taka zabawna, BOKI ZRYWAĆ XD

co ty, masz jakieś 13 lat? Na przyrce śmiałeś się najgłośniej z całej klasy jak zobaczyłeś włosy łonowe?
@Mollina: nie dość, że mylisz babę z facetem, to do tego próbujesz na siłę przekonać innych, że Twój owłosiony bebech to coś normalnego. Przynajmniej jednego frajera złapałaś. ;-)
@ArchDelux nie wiem dlaczego sprawia ci radość obrażanie innych, ale życzę ci, żebyś kiedyś odnalazł radość z robienia dobrych rzeczy. Miłego weekendu, oby spotkało cię dużo dobrego.