Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego tak zawzięcie zakopujecie tygodnik. Weźmy choćby dwa teksty, które cytuje poniżej. Ogólnie mówią o tym, że prywatne korporacje praktycznie wycięły cały alt-right z najpopularniejszych serwisów i dały monopol Demokratom, co jest dosyć kontrowersyjnym posunięciem delikatnie mówiąc. W kolejnym tekście możemy przeczytać jak się bronić przed taką cenzurą korporacji poprzez decentralizację social media. Podoba wam się ta władza i cenzura korporacji, że zakopujecie informacje jak się przed tym bronić?

"Twitter
Nie rozumiem dlaczego tak zawzięcie zakopujecie tygodnik.


@dr00: mogę odpowiadać za siebie. Ja zakopuję za nagminne łamanie regulaminu. A to nietagowanie #polityka choć w treści jest polityka. A to za nieprawidłowy tytuł albo opis znaleziska (patrz niżej). Albo za celowe dodawanie duplikatu jak tydzień temu. A najgorsza jest obojętność moderacji na łamanie regulaminu co irytuje sporą grupę wykopków i powoduje że konflikt eskaluje.

Zobacz np. zrzut ekranu z załącznika. Co to
Pobierz L3stko - > Nie rozumiem dlaczego tak zawzięcie zakopujecie tygodnik.

@dr00: mogę o...
źródło: comment_1610737957JKPrQqoMTGKTPfC7GT2bQg.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbite_jaja: niestety moderacji brakuje jednego głosu. Nie tak dawno miłościwie nam panujący pisał, że będą zmiany, będzie ujednolicony regulamin i mody będą się go trzymać.

Tymczasem jest dokładnie tak samo, cały czas zależy od widzimisię danej osoby.

Jest takie powiedzenie, że jak budowlaniec powie ze nie przyjdzie to nie przyjdzie, a jak powie ze przyjdzie to powie... :-)
niestety moderacji brakuje jednego głosu. Nie tak dawno miłościwie nam panujący pisał, że będą zmiany, będzie ujednolicony regulamin i mody będą się go trzymać.


@hiperchimera: Tak, jeden powie tak, drugi powie nie. Zgłosiłem w grudniu w odstępie kilku minut dwa wpisy jednego tęczowego dzbanka, wyzywające jakiegoś mirka. Różniły się nieznacznie, w jednym była dodana dodatkowo jedna inwektywa. Jeden spadł w ciągu kilku minut. Zgłoszenie na drugi, dłuższy, zostało odrzucone po godzinie