Wpis z mikrobloga

@Bartolol7 ech, może nie powiedział że słup jest ok, ale dwa razy mówił że takie rzeczy się zdarzają i ok, bo widział gorsze błędy () a teraz brakuje argumentów żeby merytorycznie odpowiedzieć. Taki z niego majster że hohoho, a drogą wyjaśnienia, kanał mitomana jest od 6 lat na YT, więc kto od kogo #!$%@?ł nazwę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@sskowron: @Scottie-33: @JetkaGietkaJakDetka: @Bartolol7: przecież jego guru co go teraz broni na filmach też nie miał pomysłu na nazwę kanału i #!$%@?ł od Mario Budowlaniec, co by nie było nawet jak budowlaniec to popularna nazwa więc Mitoman też się tak nazwał (owszem nikt na wyłączność nie ma tego i spoko ale jednak nie miał pomysłu aby zasięgi łapać) no i tag "budowlańcy" też #!$%@?ł z Polsatu aby budować
Tak zachęcaliście, że aż obejrzałem ten filmik ;) Typ jak się #!$%@?, piszczy jak baba :)
A teraz Sławku #chamskibudowlaniec, skoro dla ciebie wielką sztuką jest trzymanie młotka, lub nawet wybudowanie domu jednorodzinnego - zaprojektuj szpital albo istalacje do fabryki, pokieruj budową węzła na autostradzie albo ogarnij biznes z kilkuset pracownikami. Ewentualnie poradź sobie z własnym mechanikiem ;) Wtedy możesz startować do "hejterów" shadowbańca :)
@berman: no tak, bo hejterzy shadowbańca to same orły. Nie mają problemów ze zrozumieniem prostych reguł konkursu albo odzyskaniem 450 zł od chytrej baby ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wspominając już o skleceniu więcej niż 3 słów tak aby nikogo przy okazji nie obrażać
@Bartolol7: masakra.. "I PO BURZY NIE? A PO BURZY ZAWSZE WYCHODZI CO? SŁOŃCEEEEE z reguły przynajmniej" no właśnie z reguły... może wspomnę o nim w 2 filmie Chłop się stara a subów mu nie przybyło z wyświetleniami średnio ... :( biedny teraz nie wie co ze sobą zrobić szkoda mi go

PS . gościowi to słoma z butów wystaje burak jak nie wiem :_)
@PlatinumSilver: Nie wspominaj o nim, przy 12 k wyświetleń tylko mu zrobisz reklamę ;) Za to mógłbyś wspomnieć na następnym odcinku o historii z remontem i cichym spyleniem quada, bo sporo osób nadal się dopytuje - nie wiedzą, że "Szatan" to już historia... Jest nawet taki odcinek, gdy mitomat bije się z myślami, czy da radę go wyremontować, ludzie mu radzą w komentarzach żeby się za to nie brał - a