Wpis z mikrobloga

@Ramboski
Masz zamiar korzystać z legimi?. Jeśli tak to na kindle możesz wypożyczyć od 7 do 10 książek na miesiąc, zależy od abonamentu. Nie wiem jak wygląda sytuacja z empikgo. Na innych czytnikach takich jak PocketBook czy InkBook dostęp jest nieograniczony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakPomysluNaNick: @rybazryzem85: brzmi dobrze, czyli nie ma się o co bać
@Kick01: jakie to normalne czytniki? W sumie nie robiłem researchu i nie wiem co innego jest na rynku, nie mam problemu wydać na książkę, o ile ów jest dostępna legalnie.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie wiem do czego nawiązujesz z tymi abonamentami i ograniczoną funkcjonalnością, ale wezmę cię na słowo, że Kindle bangla git ( ͡° ͜ʖ ͡
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: oczywiście, ze tak.
Dopóki Amazon nie wprowadzi podobnej usługi, to kindle będzie w PL ułomnym czytnikiem.
Poli co ani Empik go na kindle nie ma w ogóle, a legimi jest w ograniczonym zakresie.
Sorry, ale 40zl/mies za wolny dostęp do praktycznie wszystkich polskich nowości rynkowych to dobry deal...
Chyba, ze ściągasz z chomika...
@Ramboski: Może po kolei :)
Ogromna większość polskich nowości książkowych wychodzi w formie ebooka. Możesz je kupic normalnie ‚na sztuki’ albo skorzystać z Empik go lub legimi i za miesięczny abonament mieć dostęp do pełnej oferty (jest u nas jeszcze kilku wydawców, którzy z legimi nie współpracują, ale to zaczyna być nisza).

Kindle jest specyficznym czytnikiem - to światowe top, jeżeli chodzi o sprzęt, ale niestety z racji tego, ze Amazon
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick01: kurde wygląda na to, że temat jest bardziej złożony niż mi się wydawało. Miałem wrażenie, że jest Kindle albo nic, ewentualnie jakieś niszowe czytniki. Zrobię własny research w takim razie, przeglądne wspomnianego bloga, sprawdzę oferty różnych księgarni itp. Może warto też uwzględnić, że nie mieszkam w Polsce, co może mieć jakieś znaczenie przy wyborze. Dzięki za rady, na pewno wezmę je pod uwagę.
kurde wygląda na to, że temat jest bardziej złożony niż mi się wydawało. Miałem wrażenie, że jest Kindle albo nic, ewentualnie jakieś niszowe czytniki. Zrobię własny research w takim razie, przeglądne wspomnianego bloga, sprawdzę oferty różnych księgarni itp. Może warto też uwzględnić, że nie mieszkam w Polsce, co może mieć jakieś znaczenie przy wyborze. Dzięki za rady, na pewno wezmę je pod uwagę.


@Ramboski: Gość trochę ci namieszał. NIe jest tak,
@BrakPomysluNaNick: Jeśli nie interesuje Cię dostęp do wypożyczalni (Legimi, Empik Go), to każdy popularny czytnik powinien spełniać swoje zadanie (poza inkBookami, które są nieprzyjazne użytkownikowi i zawodne). Dlaczego ludzie wspominają o Legimi czy Empik Go? Bo usługi dostępowe są obecnie dość popularne i wielu ludziom wystarczy wypożyczanie w czasie opłacania abonamentu. Dlaczego niekoniecznie to dobra opcja? No cóż, dostęp do książek jest wtedy, gdy się płaci abonament. Ale jest także sporo