Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, potrzebuje porady w sprawie sprzętu grającego do małego salonu (20m). Jest tyle ofert w necie, że już się zgubiłem. Budżet ok 2500-3000 co byście w tej cenie polecili? Coś w miarę uniwersalnego do słuchania muzyki i filmów? Chodzi mi o pełny zestaw gotowy do podłączenia do tv lub żeby puszczać muzykę ze spotifi lub płyt CD.

#audio #kinodomowe #muzyka #film
  • 16
ja bym ogólnie polecił jakies kino domowe, ale na taki metraż np jakis dobry soundbar tez by był git


@RugFlipper: kino ok ale soundbar jest najgorszą opcją. Można zrobić kino na mniejszych głośnikach tak zwanych monitorach.
@GrzeesiekLBL: właśnie zerkam i ceny poszły do góry, jakiś czas temu kojarzyłem audio pro a26 w cenie 1.6k do tego sub za 1k i masz gotowy zestaw. Wtedy spotify z komórki poprzez BT sobie puścisz. Niby w testach chwalą sobie te A26 chociaż ja ich osobiście nie słyszałem.
@GrzeesiekLBL: możesz jeszcze celować w używane kolumny np Kipsch F2 albo Mission m34i. Jeżeli nie chcesz podłogówek to zamiast M34i szukaj M32i. Do tego można kupić jakiś wzmacniacz stereo.
Ale sterowanie będzie osobno - brak hdmi.
Wskocz sobie a forum audio do działu stereo i zobacz co polecają, będzie miał punkt odniesienia.