Wpis z mikrobloga

@Szym3kSzym3k: @no_login:

Ja za to zastanawiałem się, czy są inni producenci chociaż części dóbr, niż ci "z Ali". Po tym co czytam w linkach na wykopie ( na przykład tinyurl.com/y6ee4gb3 ) , to chyba bym zmienił źródło rzeczywistego pochodzenia towarów - tylko czy się da realnie? Bo to, ze kupię od "januszexu" który ściąga towar hurtowo - to nie jest to, o co mi chodzi.
Jemu zapewne chodzi o zminimalizowanie kosztów przesyłki (zamawiając 20 drobiazgów nagle te 5 PLN za każdą zaczyna mieć znaczenie), a nie "spakowanie w jedną paczkę


@bialy100k:

jak sie doda rzeczy, ktore chce sie kupic, do koszyka, to czesto automat przeliczy koszt przesylki i udzieli rabatu :P
@bialy100k: @bialy100k: @ConanLibrarian: Dokładnie. Próbowałem zamówić towar z jednego sklepu, wyszło mi 20usd za przedmioty i 15 usd sumarycznie za przesyłkę. Nic z automatu nie było łączone, jedynie ali naliczyło mi jakiś rabat na 1usd. Dodatkowo część rzeczy miało wyjść przez nierejestrowane Cainiao a część przez rejestrowane ASS. Pytałem sprzedawcy o co chodzi, i z jego odpowiedzi zrozumiałem, że oni pośredniczą przy zamówieniach, i same przedmioty wychodzą z różnych