Wpis z mikrobloga

#csgo #overwatch #gry
Hej wiem,że moje pytanie nic nie ma wspólnego z csgo a z overwatch. Tylko chcę się spytać tu kogoś kto gra w overwa bo tag overwatch jest lekko martwy i raczej nie będę miał "szybkiej" odpowiedzi. Więc tak zacząłem grać w overa mój aim w csgo był w miarę dobry a tu mam problemy gdzie dodam gram na sens 1,2 csgo a dla overa to 4,00 na fov 103. Jest tu ktoś kto używa kovaaka i gra może w dwie gry i może poradzić jakąś rutynkę która się sprawdza. Bo czasami jak widzę co robię to normalnie oczy mnie bolą.
  • 5
@Dziurkaczdofarby-14: Overwatch jest znacznie bardziej dynamiczną grą od CS'a, nie musisz się zatrzymywać w momencie strzału (a tak naprawdę rzadko kiedy powinieneś), przez co i trudniej się strzela i trafia w ruchomych przeciwników o różnej wielkości.
W Overwatch ważniejsze od strzelania jest pozycjonowanie się. Mapy są zupełnie inaczej zbudowane, wiedza gdzie jest przeciwnik jest znacznie mniej cenna niż w cs, bo za sekundę może być zupełnie gdzie indziej.
Pod względem taktycznym
@Norbit11 Więc tak Chcę to pod overa. Staty z kovaak 1wall6targets te 160 1w6t small 1010 Cata close long strafes 8,910 Cata fast 6,154 Reflex hard 1,229 Reflex fair 4,972 Air- teraz zacząłem to robić i mam jakieś tam śmieszny wynik 1w5t pasu 76,5 Dodam,że w tym przypadku jak robiłem z przeładowaniem to 96,2

Nie jestem w tym dobry ale jak i tak z osoby która grała tylko na konsoli jest dobrze.