Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś z was przyglądał się działalności byłego dżudoki niejakiego Pawła Bednarza co zasłynął tym że w sejmie przerzucił przez biodro jakiegoś pisowca. Śledzę gościa chyba mniej więcej od 2 lat, na początku patrzyłem przychylnie na jego działalność, no ale potem jakie filmy zaczął wstawiać na swój kanał (oczywiście nagrywanie kamerą ekranu laptopa) to trochę zwątpiłem w typa. Doszły też potem dramy z innymi szurami typu Maciak i inni, gdzie u Bednarza objawił się syndrom oblężonej twierdzy, Też doszły mnie słuchy że przez działalność typa adopcja kilkora dzieci została wstrzymana. Cały czas Bednarz twierdzi że dzieci idące na zagraniczną adopcje, lądują w burdelach albo idą na pobranie z ich organów. Jestem ciekaw czy ktos jeszcze bardziej ode mnie śledzi Bednarza
Pozdro.
#pawelbednarz #szury #foliarze #dzieci #domdziecka #pedofilia
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilzon nie śledzę jakoś specjalnie, ale warto wspomnieć, że przypadkiem "udzielał pomocy" umierającemu posłowi Wojcikowskiemu czy jakoś tak. Bardzo podejrzana postać
  • Odpowiedz
@Kamilzon: Słyszałem o facie już w 2014/2015 roku wtedy był porównywalny do Zięby jako antysystemowiec.
Facet zachowuje się dziwnie np. ktoś chce mu pomóc wierząc w jego dobre intencje (a także że posiada jakiekolwiek dowody na prezentowane zbrodnie) lecz ten zamiast odpowiadać zaczyna się miotać i bawić w jakieś dramy, groźby, pozwy, itd. Pytanie czy dobrym rozwiązaniem jest zablokowanie jakichkolwiek adopcji zagranicznych skoro ich liczba adoptowanych dzieci jest dosyć niska. Jemu
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Właśnie zapomniałem dodać że ciągle twierdzi że ma "dowody" na zbrodnicze działalności, i że każdemu może przesłać te "dowody" na mail. Jak chyba sam J.Calieb wspominał tymi "dowodami" są jakieś artykuły z różnych portali itp. Powiem tak gościu robi więcej smrodu niż pożytku, ale niestety są osoby które się na to nabierają.
  • Odpowiedz