Wpis z mikrobloga

@Twojtatapodwplywem: Chwilowo x-kom ma ale z nowych tylko 3090, a tak to RTX 2060 albo RX 6900 XT. Czasem sklepy mają RTX 3060 Ti, czy 3070 dłużej, ale są one wtedy w kosmicznych cenach. Dużo lepiej złożyć resztę, a kartę dokupić i dołożyć.
2GB kartę? O czym ty mówisz, zatrzymałeś się w 2012?


@rukh: ja się zatrzymałem w 2000 roku więc taka 2gb to dla mnie wypas, porzednia moja karta przez 5 lat to był 1gb radeon ale kurła wysiadł ostatnio ten radeon, po 10 latach działalności
@SynuZMagazynu: W 2020 kupiłeś GTX 1650 Super za 700 zł, miał 4GB, i praktycznie wszystko na nim chodziło, z obniżonymi ustawieniami gdzieniegdzie.
Ze starszymi grami wszystko full wypas, choćby 13-letnia gra GTA 4, nawet i GTA 5 na wysokich.

Kto by dzisiaj kombinował z uruchomieniem Raymana 2 czy Max Payne. A nawet jeśli, szkoda się ograniczać wyłącznie do staroci.
@SynuZMagazynu: Dokładnie fuksem, z ograniczonymi ustawieniami.
Spróbuj włączyć transmisję na żywo w YT, w jakości 1080p, z odpalonym czatem. Obecnie 4 GB RAM w komputerze to mało przy Windows 10. Edycja zdjęć 20 Mpix w kilku warstwach w GIMPie czy Photoshopie, zapomnij. Będzie wszędzie ścinało.