Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem AIMP. Wrzucam mu listę odtwarzania . Jest na niej kilkanaście utworów. Po każdym utworze AIMP zatrzymujem odtwarzanie. Przekopałem się przez całe menu i nie mam pojęcia czemu nie odtwarza całej listy tylko po każdym nagraniu muszę klikać Play .. gdzie popełniam błąd?

#kiciochpyta #aimp #muzyka #komputery
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: Polecam foobara, trochę się pobawisz w konfigurację interfejsu, ale można dodać bardzo fajne menu dropdown z trybami odtwarzania. Możesz dodać też organizer playlist, funkcje kontroli kolejki, i inne fajne bajery. Ani AIMP ani Winamp nie ma tak fajnie zrobionych wtyczek gdzie idealnie splatają się ze sobą. ;)
@supra107 bardzo ci dziękuję .. właśnie foobara wywalilem bo coś tam nie mogłem znaleźć :) ogólnie nie zależy mi na tym wszystkim .. zależy mi na włożeniu sobie nagrań do katalogu i niech sobie leci. Tyle że w AIMP każdy utwór z kolejki trzeba naciskać Play .. no ku...
@supra107 zainstalowałem AIMP. Utworzyłem katalog muzyka . Do niego włożyłem podkatalogi 1 2 3 4 5 w.ktirych umieściłem po kilka utworów w każdym. Po czym próbowałem na kilka sposobów odtworzyć muzykę w całości. W windows w menadżerze plików Zaznaczyłem w katalogu nr 1 wszystkie utwory i kliknąłem prawym. Z menu wybrałem opcję odtwórz wszystkie w aimp. Dodał wszystkie do kolejki i odtwarza ale tylko po jednym. Jak się skończy utwór to muszę
@muchabzz: Miałem na myśli pomoc z foobarem, bo obecnie z niego korzystam i wiele w nim grzebałem. Pobrałem przenośnego AIMPa dla testu, wrzuciłem jakiś folder z podfolderami, i u mnie bez problemu przeskakuje do kolejnych folderów.