Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

za makabrę odpowiedzieć powinien


@girlsjustwannahavefun: no i odpowiada. Zapytają go:
„to pański kaszojad?”
„no mój”
„to proszę posprzątać”
„ok, ale najpierw zaniosę zakupy, co nie?”
„ok, ale zaraz potem posprzątać, bo będzie mandat”.
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Maceto: Obwinianie rodziców, to przesada. Nie można dzieci trzymać w klatce i chodzić za nimi krok w krok, a rodzice mają też swoje życie i obowiązki. NASTOLETNIE dziecko na 12 lvl już powinno spokojnie ocenić ryzyko swoich zachowań
  • Odpowiedz
@Maceto: Mój tata jak zjeżdżałem na sankach to stał na dole i kontrolował czy jakiś samochód nie jedzie, wiec nie rozumiem po co rodzic miałby z dzieckiem wchodzić na górę, wystarczyłoby żeby czekał na dole i kontrolował sytuację
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie....
  • Odpowiedz
Rodzice szukając informacji śmierci syna mogą na to trafić i nie będzie im do śmiechu,


@100piwdlapiotsza: po co rodzice mieliby to robić?
Pewnie faktycznie będą, i pewnie faktycznie nieprzyjemna sprawa, ale to i tak trafia na Se a nie na wykop
  • Odpowiedz
to bez sensu, rodzic powinien latać każdy krok za dzieckiem? Jak niby miał za nim gonić gdy ten zjeżdżał na sankach? Przecież to potem doprowadza do ludzi którzy żyć samodzielnie nie umieją


@Diamond-kun: ogólnie to wiem że dzieci wydają bez licencji (niestety), ale jak już się je ma to się za nie odpowiada także prawnie - więc ogólnie to tak, powinieneś robić wszystko aby ta mała bomba z opóźnionym zapłonem przeżyła,
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza zupełnie źle postrzegasz ten post. Dzięki temu może ktoś przemyśli żeby
-pilnowac swoje dziecko
-uczyc je rozsądku żeby widziało takie zagrożenia
A obrazek przyciągnie a tak go skasują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maceto: odkąd Grubas zaczął robić kapitana bombę i grać sobie w bojsbendzie, reszta ekipy zf skurcz też musiała znaleźć coś dla siebie, lata doświadczenia robią robotę
  • Odpowiedz