Wpis z mikrobloga

Po dziadkach odziedziczyłem zawalającą się stodołę oraz puszkę z zardzewiałymi, krzywymi gwoździami. Nie wiele prawda? Mimo to, nie załamałem. Uderzyłem pięścią w stół i obiecałem sobie, że wyremontuję tę ruinę i w niej zamieszkam. Wszystkie prace wykonałem własnymi rękami. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z budowlanką, jak to typowy #programista15k Ale od czego jest #youtube w dzisiejszych czasach? Obejrzałem kilka filmików #lukaszbudowlaniec kupiłem materiały i wziąłem się do roboty. Przez całe lato wieczorami po godzinach odnawiałem ten wspaniały "spadek". Minęło kilka miesięcy i wreszcie mogę usiąść przy komiku, nalać dobrego koniaku i powiedzieć, że wszystko gotowe. Koszt? 40k za materiały, reszta to tylko i wyłącznie moja robota. Co bym miał za te pieniądze? 3m2 klitki w #warszawa tak jak wy? Straciłem kilka miesięcy życia, ale było warto, bo dziś mam 22 lata, własny dom i brak kredytów na głowie.

#budujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem #nieruchomosci #chwalesie
Pobierz dopeboiYSL - Po dziadkach odziedziczyłem zawalającą się stodołę oraz puszkę z zardzew...
źródło: comment_1611085767w3PAxYuONHNGvW3P8Hk4qu.jpg
  • 46