Wpis z mikrobloga

Albo kołki Molly co prawda do karton gipsu ale tutaj też mogłyby dobrze się sprawdzić albo od tyłu dodatkowa formatka z płyty, śruby i dużą podkładkę żeby jak największą powierzchnie miała
@klokupk: @blazet94: @Szaraban: @Mlody-xxx: właściwie są to dwa fronty, każdy grubości 18 mm o wymiarach 173 x 48 cm, które do szafek przytwierdzone są każdy z nich na cztery konfirmaty: dwa u góry dwa u dołu. Szafki wiszą zaś na wieszakach kuchennych, zamocowane w ścianie nośnej.

Szafki mają głebokość 15 cm. Myślę sobie, że mogę przewiercić się przez całą głębokość szafki i wkręcić się w ścianę nośną. Potrzebowałbym
Bez przesady myślę, powinno wytrzymać jedynie myślę że może 2 lub 4 konfirmaty na wysokości uchwytu do TV, uchwyt zwykły czy na ramieniu odsuwsny?
Ja osobiście jeśli miałbym możliwość to przykręcić 2 lub 4 wkręty do frontu na wysokości uchwytu albo małe kątowniki od środka i uchwyt na śruby i od strony ściany jakieś większe podkładki albo kółek Molly jeśli jest taki do 36mm
@persil91 ja bym podłożył cokolwiek od środka, np zwykły mdf, trochę szerzej niż uchwyt i dopiero wkręty przez obydwie warstwy. Płyta laminowana niby powinna wytrzymać, ale kto wie czy przy jakimś przypadkowym szarpnięciu się nie pęknie. Taka płyta jest mało elastyczna i krucha. Nie będzie żadnej zapowiedzi ewentualnej tragedii tylko szybki strzał i pozamiatane.