Wpis z mikrobloga

No Itamitam, stej stony to ja.
Jak mnie nie pamientacie, to napewno mnie kojarzycie, że tu kiedyś pisałem, to pewnie mnie znacie.
Akat zafafluniłem się S @trach owi na jutju i on mi mówi coś takiego w tym sensie że akat czeba się faflunić niż nie, no to jeste.
Ogunie to jeżeli jesteście na garnuszku u mamusi, to powieciejej żeby zaskrybowała habegoł, ba tam fany fim jes sprawie Tigera. Zrobie Wam recenzje, że jest on fany i ma fabułe dobrom, to sobie dooglondajcie jego.
Ogunie wize że nic sie nie zmieniło, same debile tu siedzom odgomaciuciu, a dwa czy ktoś zaklepał sobie Kobre po rozwodzie jak już on będzie, że chce zniom mięśnie pokazywać jej? Czy ogunie można na bajere do jej podbijać? Kolega sie pytał sie.
Pozdrawiam czymaciesie ellobenc.
#bonzo #patostreamy
Pobierz Stowarzyszenie-Stop-Heterom - No Itamitam, stej stony to ja.
Jak mnie nie pamientaci...
źródło: comment_1611173439iRnu03pDbvuKCICJHOAvaV.jpg
  • 8
@zdjecie_z_wenszem: fafaktem kocowali mnie za to że niechce sie faflunić. Zrobili mi disaniedisa ale taktycznie ich rozegrałem i zaczynam się faflunić. I kto #!$%@? jest górom niż oni? Awizisz no ale to czeba myśleć. Nowaśnie
@lukwyk: akat juto ide do banku konto zrobić, bo akat przez komputer nie moge bo łidołsa dziesiontke instaluje, to sobie juto otworze. Dzienki za info