Wpis z mikrobloga

Moje refleksje po wczorajszej akcji "Szczęśliwy klocek":

1. Pierwszy raz widziałem wykopywanie znaleziska. Nie sądziłem, że Wykop to taka potęga :)
2. Gratulacje dla osoby, która wypatrzyła czary-mary z klockami i dla @PlatinumSilver, który nam o tym opowiedział! :)
3. Większość komentarzy dotyczyła tego czy i jak zamieniono klocki - podkreślę jeszcze raz, że to nie my powinniśmy to wyjaśniać, tylko organizator "konkursu" - i to przede wszystkim tym 60 osobom, które nie wygrały, choć widzom też mógłby. Z drugiej strony - na 99% jestem pewien, że tego nie zrobi.
4. Ostatnia sprawa, ale równie ważna - aspekty prawne takich "konkursów". Podrzucam screena z zajawką tematu.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5911055/lukasz-budowlaniec-afera-chyba-odbije-mu-sie-czkawka/
#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy #abcshadowbanca
berman - Moje refleksje po wczorajszej akcji "Szczęśliwy klocek":

1. Pierwszy raz ...

źródło: comment_1611211292jw7FyiKjemBNjI1DMxe31k.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@berman: Wykop wyjaśnia !!! Gratulacje za dobra prace dla wszystkich którzy przyczynili się do wyjaśnienia Farmazona. Argumenty trafne i dosadne. Oczywiscie stały elektorat i nasz lizodup chris powiedzą ze podczas obrotu betoniarka zmieniła się czcionka na klocku ale ciesze się ze to początek końca YT kariery naszego eksperta od Owczarków niemieckich. Czekamy na więcej! Brawo Wykopki
  • Odpowiedz