Wpis z mikrobloga

Mirki, z powodu coraz większej ilości spraw i problemu z moją słabą pamięcią potrzebuje lekkiego, prostego a zarazem funkcjonalnego "notatnika" "przypominacza"
Chodzi o zapisywanie spotkań, listy zadań, czy po prostu przypomnienia o ważnych rzeczach do zrobienia w ciągu dnia.

Najważniejsza sprawa:
-prosty wygląd
-szybkość dodawania informacji
-fajnie gdyby była mo zliwa synchronizacja z telefonem
-możliwość przypięcia w jakimś transparentnym oknie na pulpicie lub w przeglądarce

Do tej pory wystarczał zwykły notatnik otwarty w tle i googlowskie keep, ale może macie coś lepszego.

#notatnik #windows #android #organizer #programy #komputery #pamiec #praca
  • 9
@Wojtas87: Kalendarz Google. Ustaw sobie wydarzenie całodniowe z przypomnieniem - email lub notyfikacja. U mnie się sprawdza. Całodniowe wydarzenie nie zaśmieca kalendarza - wisi "u góry".
@hamskloss: wymagasz instalacji dodatkowej aplikacji do swojego rozwiązania, a która wcale mało nie waży. Jeśli opslook nie jest używany jako podstawowy klient mail to dla mnie takie rozwiązanie jest absolutnie nie do przyjęcia i tylko komplikuje prostą z założenia rzecz o jaką pyta OP.

A już #!$%@?ąc to znaleźć proste i fajne oprogramowanie z przydatnymi funkcjami jest cholernie trudno.
@hamskloss: firm gdzie podstawą jest kalendarzowanie owszem, bo exchange i związana z nim poczta jest świetna.
Tutaj chodzi jednak o jak najprostsze rozwiązanie, z którego sam chciałbym korzystać aczkolwiek nie znalazłem takiego bez wad.
Większość którymi się fajnie operuje nie ma w pełni automatycznej synchronizacji.
A one note mnie osobiście do gustu nie przypadł. Nie znaczy to, że nie mogę polecić. Ilość zadowolonych użytkowników sięga milionów. Choć to w zasadzie żaden