Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drago110: serio, na trzech urządzeniach sprawdzałem. Zalogowany i nie. Już miałem Cię #!$%@?ć za niedotrzymanie obietnicy i usunięcie posta a tu takie rzeczy.
Nie ma postu w gorących bo nie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
offtop

@dancios Przygłupi lewusie, tak się składa, że PiSowskie pisdy już stoją w kolejkach po tę wasze zbawienną szczepionkę, na JAKŻE ŚMIERCIONOŚNY c¹⁹ xD
Lewy niedorozwoju, ja np. mam w dupie wasze szczepionki, a nie, że jestem anty, tylko penes w kiszkę temu, kto będzie mi i mojej rodzinie NAKAZYWAŁ szczepienia. Zaszepiłem się na to co SAM wybrałem (poza tym, co podali mi w dzieciństwie). A u was lewusy jest tylko ZWOLENNIK
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY szczepienia mają sens jak społeczeństwo nie ma Wyboru czy to grypa, ospa, denga etc. - by szczepionka miała sens większość populacji musi być zaszczepiona i nie ma to nic wspólnego z lewactwem/prawctwem a - epidemiologia nieuku. Musisz wrócić do szkoły bo po prostu tak działa medycyna i szczepienia. I w sumie nikt twojego zdania nie będzie respektować bo jest bardziej prymitywne i zagraża społeczeństwu jako takiemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@dancios No i co to znaczy ta "większość"? Po cholerę się prujesz, skoro sam stwierdzasz "większość". W takim razie w mniejszości niech będą ci, którzy nie chcą być szczepieni. Skoro dane sondażowe wskazują na to, że świat podchodzi przychylnie do szczepionek, to już jest większość.
I nie nazywaj mnie tępaku "nieukiem", bo nic o mnie nie wiesz.
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY by szczepienie miało sens minimum 70%+ im więcej tak naprawdę tym lepiej polopulacji trzeba szczepić w tym ludzi najbardziej mobilnych dane mówią 95%.
Chodzi o to że dla 1/5 szczepienia będą nieskuteczne i by nie dochodziło do transmisji przez "nieuków". Aktualnie szczepi się starych bo nie ma dla nich ratunku w przypadku tel choroby. zazwyczaj zaczyna się od najmłodszych i ludzi w średnim wieku. Muszę nazwać bo poza przypadkiem ciężkich alergii
  • Odpowiedz