Wpis z mikrobloga

Cześć!
Potrzebuję powtórzyć podstawę do matury z matematyki. Jest to przedmiot którego nie zdałam już lata temu, a w skutek różnych sytuacji życiowych olałam, chcę to zmienić i tym samym potem zrobić studia zaoczne które świetnie podniosły by moje kwalifikacje oraz zarobki w obecnej pracy którą bardzo lubię .
Czy są jakieś aplikacje do nauki? Jakiś kompleksowy zestaw zadań z wyjaśnieniami co i jak w wersji pdf?
Bardzo ciężko mi przychodzi klasyczne zakuwanie.

Ostatnio do angielskiego poleciliście mi Duolingo i jest super, bardzo się sprawdza, dziękuje wam. Za mną 3 dni powtarzania, a już przypomniałam sobie niektóre kwestie gramatyczne które mój umysł po prostu wyparł.

  • 6
@KleKotka: Cześć, jestem w podobnej sytuacji. Polecam kanał Matemaks, korzystam również z repetytorium Dariusza Kulmy "Jak zdać maturę z matematyki?" (dość dobrze wytłumaczone zagadnienia, sporo zadań, testy podsumowujące wiedzę i dostęp do materiałów online). Dziś mi przyszedł zbiór zadań maturalnych R. Pagacza i wygląda porządnie. Pewnie dałoby radę ograniczyć się do Matemaksa a zadania brać z internetu i arkuszy, ale w formie papierowej jest mi o wiele wygodniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KleKotka: Chodzi ci o przedmiot obowiązkowy?

Jeśli tak to upewnij się, czy w takim razie nie musisz podejść od nowa do całości.

"Absolwent może przystąpić do ponownie do części ustnej lub pisemnej egzaminu maturalnego z niezdanego przedmiotu/przedmiotów:
- w okresie 5 lat od pierwszego egzaminu maturalnego
- zgodnie z przepisami obowiązującymi w roku, w którym przystępował do egzaminu po raz pierwszy"
JaTuTylkoNaMoment - @KleKotka: Chodzi ci o przedmiot obowiązkowy?
 
Jeśli tak to upew...

źródło: comment_1611319940MpfuiN7gcQytaAEJTB0KVF.jpg

Pobierz