Wpis z mikrobloga

Jako że uczę się bardzo dużo na własną rękę musiałem zacząć szukać substancji wspomagających żeby to udźwignąć i polepszyć efekty, poszukiwania trwały dosyć długo ale jest w końcu! Jeśli jesteście w podobnej sytuacji do mnie to polecam Hupercyna A + ashwaganda lub zamiast ashwagandy kawa lub cholina w tabletkach lub 3 jajka ugotowane, maks 1 tabletka dziennie! Dodatkowo nie używać w weekendy bo hupercyna A zwiększa podatność i może uzależniać psychicznie przez to że faktycznie działa. Efekt utrzymuje się od 8 do 16h! Wyniki w nauce lekko 30% w górę, z gier cs:go 35% więcej killi i mniej irytowania się, utrzymywanie koncentracji stale na jednym zadaniu bez przeskakiwania do innych zakładek ponad 1h, powrót do koncentracji pełnej 2-5 min. Testowałem m.in Kava kava, gingo biloba, sama ashwaganda, żeń-szeń, dziurawiec w różnych formach, yerba, kawa, herbata czarna i wiele więcej,brak oczekiwanego efektu lub zbyt krótki. Swoje "badania" mogę uznać za zakończone. #studia
#jezykiobce #polska #nauka
  • 9
@Serylek: Przy

Jako że uczę się bardzo dużo na własną rękę musiałem zacząć szukać substancji wspomagających żeby to udźwignąć i polepszyć efekty


Myślałem, że to będzie wpis o kolejnym studenciaku który zaczął ćpać, żeby wyrobić się na studiach, a ostatecznie popadł w nałóg.