Wpis z mikrobloga

mirasy od #simracing bo się znacie - rozważam zakup kierownicy do amatorskiego jeżdżenia na kompie. Z kierownicą nigdy nie grałem, będzie to pierwszy sprzęt więc nie mam doświadczenia a nie chcę jakoś mocno przepłacić. Rozważam:
- Thrustmaster T300
- Thrustmaster TMX PRO

Granie bardziej casualowe, nie mam czasu na regularne treningi. Ot, godzinka po pracy kilka razy w tygodniu w jakieś wyścigi czy innego #ets2
  • 10
Wiadomo T300 jest lepsza, ale też jeśli nie będziesz katował nie wiadomo ile to w zupełności wystarczy T150


Ktoś zastanawia się nad zakupem Audi A6, na które go stać, a ty mu powiesz, żeby kupił Dacię Sandero, bo mu styknie na "niedzielne" jeżdżenie i będziesz to argumentował tym, że ty takie auto masz i dobrze ci się nim jeździ.

@ArQsa: Brawo. Logika godna podziwu.
@StaryWedrowiec: Czemu nie zaproponowałeś DD? wrażenia z jazdy są dużo dużo, dużo lepsze, a nie wiesz czy autora nie stać na niego bo nie dał budżetu. To, że Ty jeździsz Audi A6, nie znaczy, że jego nie stać na ferrari 488. Brawo, logika godna podziwu.
Ktoś piszę, że bardzo casualowo będzie grał, nie chce przepłacać(przebitka T300 to często dwukrotność T150) to również może nie być sensu z T300, skoro na T150