Wpis z mikrobloga

Powiem wam dlaczego kosmici przestali nas odwiedzać, tak dokładnie przestali, bo kiedyś robili to często. Bardzo lubili Egipt, Majów, Atlantydę nie przepadali za Europą, ale też czasami tam zaglądali. Generalnie przyjeżdżali tutaj na wakacje, więc nie byli chętnie do pracy. Ale jak tak patrzeli na nasza nieporadność, to normalnie ich krew zalewała. Tysiące myśli w głowie "gdzie ja trafiłem...", "co to za prymitywy", "kończyny mi opadają". Więc tak od niechcenia, sfrustrowani naszą nieporadnością czasami sobie rzucili "Ej źle to robisz to trzeba inaczej, daj pokaże Ci", "bez statku T1000 nie podniesiesz tych kamieni" Wiec tak jak mówię od niechcenia trochę nam czasami pomogli. Ale dobra przejdźmy do sedna, jak wiadomo inteligencja nie idzie w parze z urodą, a kosmici mają na tym punkcie ogromnego bzika. Wstydzą się tego jak wyglądają. Dlatego kiedyś nas odwiedzali, bo jak tam jakaś pojedyncza osoba ich wyśmiała, to jeszcze to mogli to jakoś znieść. Byli na wakacjach, chcieli się zrelaksować, ich cierpliwość była większa. Ale teraz kiedy wiedzą, że praktycznie każdy człowiek ma przy sobie super kamerę, nie mogą sobie na to pozwolić. Ich słaba psychika nie zniosła by tego, że cała planeta się z nich śmieje. Ich zdjęcia trafiły by wszędzie do Internetu, TV, gazet. Powstały by setki memów, nawet #przegryw by się z nich śmiali. Powstała by nowa skala ocen urody, 3/10 by się czuli co najmniej jak szóstki. Tak niestety to teraz wygląda, kosmici omijają ziemię w swoich wakacyjnych podróżach. Wolą planety gdzie lokalni są brzydsi albo nie maja aparatów fotograficznych. #pasta #tworczoscwlasna #heheszki
  • Odpowiedz