Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4116
Dzisiaj słowa uznania należą się Mirkowi @aviation_maniac za to co zrobił! Po nocce, przyjechał z żoną z Warszawy do Poznania, żeby totalnie bezinteresownie przywieźć podnośnik, który nieziemsko ułatwi nam życie!
Ci przesympatyczni ludzie nie chcieli nawet śniadania, musilismy namawiać ich na kawę i herbatę, cale szczęście dali się namówić i chociaż trochę ich poznaliśmy. Na koniec chcieli uciec nie biorąc nic za trasę czy autostradę (!) ale całe szczęście doszliśmy do porozumienia :D
Tak więc raz jeszcze szacunek i gorące podziękowania!
PS. przebiliście 40.000 zł, jesteście wielcy!

#shepardchoruje
demontre - Dzisiaj słowa uznania należą się Mirkowi @aviation_maniac za to co zrobił!...

źródło: comment_1611401545VPGXsXsmSjpPrizDZBvE5b.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Joe_Black: na wózku wylądowałem dopiero dwa tygodnie temu, więc nie, to dopiero temat następny, jak wygrzebiemy się z bieżących spraw (całe szczęście, powoli wszytskie pilne sprawy mamy). A jeśli działa to chyba najważniejsze :P
  • Odpowiedz
  • 1
@demontre nie znałem Twojej historii ale przeczytałem wszystkie Twoje wpisy i zamurowało mnie. Naprawdę nie wiem ile w tym świecie jest niesprawiedliwości ile zła jest a naprawdę niewinni ludzie muszą cierpieć. Wpłaciłem jakiś grosz od siebie dla Ciebie by choć trochę ulżyć w ciężkich codziennych dolegliwościach. Trzymaj się Mirku u trzymam kciuki by było chociaż trochę lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@demontre bardzo się cieszę, że potrafisz docenić ludzki gest. Na prawdę! Ludzie generalnie nie widzą, że ktoś musi pojechać, że ktoś swoją kasę wpłaca. No bo generalnie to się im NALEŻY. Czytam Twoje posty nie od dziś - cieszę się, cholernie się cieszę że umiesz doceniac.
  • Odpowiedz
@PustyCzlowiek do urządzenia potrzeba siłownika, sterownik, pilot i baterie plus całe to żelastwo cena jak sprawdziłem 3500zl nie dużo zwłaszcza że sprzęt pewnie nie idzie w tysiącach tylko 500 sztuk pewnie rocznie a 40k to sama zbiórka ( )
  • Odpowiedz