Wpis z mikrobloga

Powoli godzę się z myślą, ze moje 5 minut juz minęło i nigdy nie wrócą czasy liceum, w których byłem niemal magnesem na laski. Stało się tak za sprawa karykaturalnego wzrostu, który odziedziczyłem po dziadkach, wynoszący równe 170cm.

Jeszcze dawniej nie było takiej mody na to, by koniecznie być z wysokim, w dodatku faceci różnie rosną, wiec w czasach liceum nie był to jeszcze jakiś tragiczny wzrost, bo jeszcze było kilka lat rośnięcia w zapasie. Dzięki temu udało mi się wejść w pare związków i zaliczyć kilka relacji fwb, ons itp.

Teraz jak jest każdy widzi. Świat przeszedł na Tindera, wszystkie dziewczyny w opisie maja, bym z takim wzrostem nawet nie zawracał im gitary. Mam coraz mniej okazji by poznawać dziewczyny, szkoła się skończyła, praca to IT, także mało kobiet. Także z bagazem doświadczeń, ale mimo wszystko #przegryw. W końcu co z tego, ze buźki nie mam złej, jestem wykształcony, mam fajny zawod i dobrze zarabiam, skoro jestem niższy już chyba od 95% facetów. Widzę jak wysocy są teraz faceci wchodzący w wiek 20-24, jest to konkurencja nie do pokonania, niestety, zwłaszcza w czasach, w których wzrost gloryfikowany jest jak nigdy dotychczas.

Czas się przygotować na nadchodząca samotność. Lepiej już nie będzie

#zwiazki #tinder #wygryw #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 30
@PinkyFloyd: Wypowiem się z punktu widzenia baby co ma 170 cm. Taki wzrost osiągnęłam w wieku 15 lat i tak już zostało. Uważałam, że to za dużo, niepostrzezenie przeroslam większość koleżanek. Sądzę, że mężczyźni wolą niższe laski. 165, 160, 155... Ja to przy tym Walkiria. Dlatego nawet nie probowalam podrywać tych "niższych", bo myslalam sobie, że nie będą zainteresowani babką równą lub wyższą.
@PinkyFloyd: Sam mam ogromne kompleksy, ale chyba najlepiej mieć w to po prostu #!$%@? i korzystać z życia tj wydawać kasę na coś, co nas kręci, aczkolwiek takie czasy, że wzrost stał się wartością i jak masz 190 to ci kobiety napiszą, że cię za to szanują, także no...
@Zelber: No spoko, noże faktycznie nagle stałem się głupi, nieznośny i w ogóle, ze udało mi się w młodości zaciągnąć 10 dziewczyn do łóżka, a teraz jestem sam i brak zmiany na horyzoncie
@sweet_dream99: No pewnie, a dziewczyny na tinderach maja w opisach „panowie co maja problemy z głowa poniżej 180 proszę nie pisać”

Mhm. Poza tym wiesz, ja nie jestem #!$%@? wykopkiem incelem, spałem z 10 kobietami, tylko poznać kogoś teraz jest coraz gorzej. Kobiety są coraz bardziej sfiksowane na punkcie tego parametru
@PinkyFloyd: Czytałam kiedyś krótką książeczkę sf "Peplum"(Amelie Nothomb). Opisany tam świat posługiwał się "ilorazem piękna" za pomocą którego oceniano ludzi. Gdy bohaterka (osoba przeniesiona w czasie z "naszej" epoki) oburza się ną tą niesprawiedliwość, słyszy argument, że czym niby różni się iloraz piękna od ikorazu inteligencji(ktorego ocenianie jest jakoby szlachetniejsze). I na to i na tamto człowiek nie ma wpływu.
@sweet_dream99: Przestań generalizować, bo ja tam nie mam nawet konta. Wszystkie swoje partnerki poznałem na żywo, w szkole, w pracy, lub na imprezach.

W dodatku ja na Tindera bardzo narzekam, ze rynek matrymonialny przeniósł się tam. Przez to dużo zwykłych facetów ma #!$%@? się odnaleźć, bo cała atencję zdobywają przystojniacy.

Zaraz Cię zablokuje, bo widzę, ze tu z pazurami wpadłaś. Ogarnij się
@sweet_dream99: już widzę z czym mam do czynienia i skąd ten atak. Jednocześnie laska mówi, ze my mamy problem z głowa, a nie ze wzrostem, po czym narzeka na typa, ze nie wyglada tak jak go sobie wyobrażała i podają inny wzrost niż maja

XD laseczko. Co za hipokryzja, jasny #!$%@? xD wygrałas teraz. Temu gościowi tez na randce powiedziałaś „wyglądasz inaczej niż sobie wyobrażałam i jesteś 5 cm niższy, masz
źródło: comment_1611416378eaGi2gyqCGXDshwLAh7Vhg.jpg
@Zatwardzenie: Chodzi o to, ze dużo ludzi odpuszcza sobie już wychodzenie ze znajomymi do knajp celem poznania kogoś, w końcu można założyć sobie tinderka, ocenić po zdjęciu, zaprosić na ruchanie i wszystkie potrzeby zaspokojone.
zaprosić na ruchanie i wszystkie potrzeby zaspokojone


@PinkyFloyd: nie wszystkie, jeśli mam być szczery to załóż wartościowy instagram przedstawiający Ciebie, Twoją pasję i bądź tam aktywny, w rejonie czy na popularnych wartościowych profilach, tak możesz spotkać kogoś wartościowego, mówię to ja, co na tinderze niejedną poznałem