Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spie_z_tata: czy ja wiem czy dwójka lepsza ? Ma fajne rozwiązania ale te elementy pływania takie sobie. Ograniczenie rozmiaru drużyny też na minus. Duo klasowość na duży plus. Ogolnie jak 1przechodziłem wiele razy tak 2ke tylko 1 raz.
@Brydzo: Gra po której stwierdziłem, że lepszej już nie znajdę i jako gracz jestem spełniony i nie musze więcej grać. Trwało to z pół roki zanim nowy tytuł znalazłem, ale chyba nic mnie już tak nie ruszyło
@Brydzo: Mi nie podeszło. Całkowicie odrzuciła mnie koncepcja świata. Divinity 2 lepsze, ale też nie ukończyłem. Tutaj znowu odrzuciła mnie turowa walka XD. Dla kogoś kto wychował się na Baldurs Gate oraz Icewind Dale, najbardziej podobała mi się Pathfinder Kingmaker. Ale surprise surprise też nie ukończyłem, bo pomimo tego że praktycznie wszystko jest idealne, to jednak gra dla mnie jest zbyt trudna i zbyt skomplikowana.

A teraz to w ogóle przerzuciłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brydzo: Wciąż walczę by zrobić ten najtrudniejszy achievement by przejść grę solo na najwyższym poziomie i z jednym save'em pokonując wszystkich bossów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zorak: chodzi o więcej możliwości, lepiej jakoś to wszystko wygląda. Ale piractwo to tak se, masz rację. Nie mniej wolę 2ke że względu na więcej przedmiotów, więcej kombinacji z builde. Obie gry takie puste niestety są- fabuła nie porywa, a świat (lore) zbyt wielki by to pojąć jako niedzielny gracz. Mieli tyle możliwości a spartolili, bo przekombinowali grę. A no i jeszcze tryb turowy to złoto!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brydzo: grałem 4 lata temu w jedynkę i skończyłem grać jakoś w połowie gry z różnych powodów , jakiś rok temu w dwójkę ale też jej nie ukończyłem, chyba pora wrócić do tej serii skoro mam za darmo na epicu
@Brydzo: Pillarsy były zajebiste, tak samo dwójka. Mi się akurat fabuła i cały świat bardzo podobał, nie wiem czemu ludzie czasem narzekają w tej kwestii. Grałeś w dlc? Też godny uwagi, a dopiero potem zająć się dwójką z savesem z jedynki.