Wpis z mikrobloga

spoko starego masz jak aż tak bardzo się przejmuje takimi rzeczami jak obudowa konsoli do gier,


@LucaJune: mój stary nie grał w gry bo jest ze starszego pokolenia, ale gdybym mu np. porysował sprowadzany w latach 90tych z Francji aparat fotograficzny za kilka tysięcy to na pewno reakcją nie byłoby wzruszenie ramion. Zresztą, sam przyznałeś że żaden z ciebie gracz więc nie wiem po co tak porównujesz. Ja też bym miał
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: nie no, za pomazanie konsoli to dwulatka trzeba utopić w studni, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za radę jak wychowywać dzieci - rozumiem że to od doświadczonego rodzica?
  • Odpowiedz
@size: mówimy tu o przedmiocie za ponad 2 tysiące złotych, który stracił na wartości

Jak walnę cię na parkingu drzwiami, to też mam prawo powiedzieć, że to tylko lakierowanie za 500 zł i żebyś się nie spinał ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Iskaryota: jakich konkretów? konsola za 2 tysiące to konsola w normalnej cenie, a nie żaden majątek. Gdyby moje dziecko narysowało taki obrazek na takiej konsoli to w ogóle bym się nie przejął (to tylko obudowa). Gdyby coś zniszczyło to na pewno sprawa miałaby się inaczej (nawet mniej wartościowych rzeczy nie powinno się niszczyć), ale tu jest mowa o OBRAZKU na OBUDOWIE (którą zresztą można doczyścić, albo nawet chyba wymienić), co nijak
  • Odpowiedz