Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BueNo96: Ja tam lubie pytanko kontrolne "A co tam u ciebie? Jak dzień minął?" I dopytuje szczegóły bo albo przestanie odpisywać albo ja przestane albo ustalamy date spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BueNo96: mlode zazwyczaj nie maja wiele ciekawego do powiedzenia, dlatego tez tak może odpisywać. Nie bedzie ci przeciez opowiadac o szkole, a ni o tym ze jakas Juleczka z Oskarkiem sie yebala.
  • Odpowiedz
@melatonin2803: przez telefon to wgl inna gadka, mi wtedy ciężko jest dojść do słowa xD raczej ja jakiś temat podrzucam i ona sir odpala i mówi i mówi xD

Jeszcze wgl na początku wyslala mi na mess 100zdj swoich () troche sie powtarzaja ale jest git xD

@goblyn: też tak może być. Już dalem pytanie z poziomu IQ 5, jakie desery lubi a
  • Odpowiedz
@BueNo96: jak by ci się typiara podobała i zagadala czy chcesz się spotkać to byś na pogrzeb własnej babki nie poszedł xdd. Tobie mówi o SQL jak w ogóle ma zdalne gdzie pewnie ma dosyć siedzenia w domu i 2 h w tygodniu nie znalazła?? Przemyśl to sobie spermiage i przestań pajacowac
  • Odpowiedz
Źle budujesz pytania, zapytaj czy chcę od tyłu pod koniec do buzi i wytrysk na twarz czy we włosy.... może uda ci się ją nieco skłonić i otworzyć do szerszych wypowiedzi

Nie dziękuj
  • Odpowiedz