Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki strasznie ostatnio cierpię na na jakieś zaburzenie depresjopodobne. Odczuwam ciągły "ból" szczególnie rano. Chwilę w samotności wykorzystuje na płacz albo wpatrywanie sie w punkt z bolącym myślotokiem w głowie. Próby znieczulenia się #alkohol albo jakimiś #narkotykizawszespoko niesamowicie wzmacniają problem, ostatnio po ćwiartce siedziałem pół nocy w łazience z tym strasznym myślotokiem. Podobny stan, choć bardziej zwrócony w obojętności mam od bardzo dawna, jednak ostatni tydzień jest straszny.
Nie daję niczego po sobie poznać, chodzę normalnie do pracy, nie mam żadnych znajomych, który mogliby coś zauważyć, kontakty z rodziną mam dosyć ograniczone. Tylko dziewczyna jest na skraju i czuję, że niewiele brakuje do tego by zaproponowała rozstanie.
Od zawsze podejrzewałem u siebie coś w rodzaju #dystymia chciałem dostać jakieś leki więc poszedłem do #psychiatra ale to spotkanie spowodowało, że przestałem wierzyć, że będzie lepiej. Nie umiem chyba opisywać tego co czuję ale nie wieżę, że to jest normalne, że każdy tak ma. Ten psychiatra powiedział, że to wina pory roku, poza tym stres bo przeprowadziłem się do innego miasta i nic mi nie jest.
Czuję się zajebiście samotny, nie mam nikogo, z rodziną nigdy nie rozmawiałem na poważniejsze tematy, a dziewczyna jest już zmęczona, sama zresztą ma poważne problemy zdrowotne i nie może się skupiać na mnie, jednocześnie wiem, że raczej nikomu nie przyznałbym się do tego co czuje.
Mam wrażenie, że skupiając się nad tym co najbardziej mnie boli sprawiam, że w oczach psychiatry jestem hipochondrykiem.
Jakiego #psycholog albo lepiej #psychiatra polecacie w #warszawa I co mówić, żeby przepisał mi coś co mi pomoże, nawet krótkofalowo.
#depresja #chorobypsychiczne #psychiatria #psychologia #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d58f27298ba000a3b4c92
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: żaden psychiatra z rigczem nie zbagatelizuje takich objawów. organizm wysyła ci wyraźne sygnały, że jest przeciążony i musisz wprowadzić zmiany. jeśli nie umiesz opowiadać o swoich uczuciach, pokaż na wizycie ten wpis, wystarczy na początek. lekarz na pewno skieruje cię do psychologa, który nauczy cię "czytać" siebie, rozpoznawać emocje, szukać przyczyn nagłego smutku itp. jak coś pisz do mnie.
  • Odpowiedz