Wpis z mikrobloga

#carnivore
#keto

Kurde z mięsa wieprzowego to lubię tylko bekon.
Reszta mi tak jakiś #!$%@? dziwnie.
100 razy wolę smak wołowiny od smaku wieprzowiny.
Kurczak też spk.
A najlepsze mięso to i tak dzika młoda sarenka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

O dziwo jak jem mięso z dzika na surowo to wchodzi bardzo dobrze.

Też wam świnia śmierdzi takim dziwnym smrodem?
Dlaczego w Polsce mięso wołowe jest #!$%@? jakości i tak mało się go spożywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 28
@luk04330: no niestety tak różnica jest kolosalna między mięsem z biedry a taka droższą lub w za granicą często jedząc steki to odplywalem z euforii. xD a z supermarketu w pl to ... Ciężko to zjeść
@Wdermn Polska stoi wieprzowiną i tutaj jesteśmy dobrzy. Kiedyś jeszcze było sporo owiec ale hodowla załamała się. Polecam Ci zakup gęsi - dużo tłustego, pysznego mięsa i jak policzysz to wcale nie drogo. Masz z tego mięso, tłuszcz a na dodatek kości na zupę czy wywar. Serio polecam.
@Wdermn: taaa nie było mnie w domu cały dzień, a przechodziłem obok takiego baru co się nakłada na wagę i płaci za 100 gram, to były tylko takie kotlety i jakieś ryby se wziąłem, wszystko w panierce takie, ale to nie węgle mnie tak zmuliły, jeśli do tego dązysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wdermn: powiem Ci tak, ja kupuje sobie na wage w sklepie xD wiem, że nie jest to eko bio itp ale sa i tak sa bardzo odzywcze i gladko wchodza, kiedys mnie podkusilo to wrzucilem je do blendera zalalem mlekiem surowym zmieliem xD i wypilem takiego szejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to czemu Panie Derp nie je Pan swini? robisz dania z kogutow ( ͡° ͜ʖ ͡°) to moze i swinie se zaczniesz hodowac, a jakbys taka wyhodowal to bys mial duuużo mieska totalnie bio eko z wlasnej hodowli


@familypet: Za dużo roboty. Ale jakbym miał własne, to bym jadł.