Wpis z mikrobloga

@devorious: @KrzysztofMickiewicz: Ja już dawno poszedłem tym kursem. Za nowe PS4 z 3 grami zapłaciłem 1100zł i mam #!$%@?. Gry za grosze na OLX kupuje i #!$%@?. Nie musze mieć Ultra 8K HD w 90FPSach, sram na to. Po tym, jak ceny #!$%@?ło w kosmos, to za dobry zestaw, już trzeba 2.5k wyłożyć. Nie mówię tutaj o na prawdę górnej półce, tylko o czymś, co by mnie zadowoliło. Za mniej
@KrzysztofMickiewicz: no, wiadomo, że nie wszędzie są dostępne wszystkie tytuły i ja osobiście w strzelanki na padzie grać nie umiem. Nie i #!$%@?. Nie nauczyłem się ani na PS2, ani na PS3 i na PS4 też się nie nauczę. Wiadomo, jakieś RDR2, czy Uncharted ogarniam, bo tam jest spore wspomaganie strzelania na padzie.

Dobrze, że w połowie zeszłego roku, udało mi się ogarnąć jeszcze dodatkowe 8GB Ram do laptopa, w tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrzysztofMickiewicz: na #olx GTX 1060 6 GB jest za 650 zł https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-geforce-gtx-1060-6gb-g1-gaming-CID99-IDGtmBD.html, a z RXem niestety tylko 4 GB na tą chwilę jest sens szukać.

@Zielony34: @devorious: no w szczególności jak ktoś chce zagrać w Total War, Microsoft Flight Simulator, FPSy z sensownym sterowaniem i bez żadnych autoaimów, gry z modami (np. Assetto Corsa), inne starsze tytuły oraz móc grać online pomimo wydania 300 zł na grę bo trzeba
@Ramzi96M: jebnie, może nie jebnie, i wróci z powrotem jak od 11 lat...
Zresztą nie wiem czy śledzisz giełdę amerykańska - tam również są wzrosty czasem większe niż krypto. Powiedziałbym że Bitcoin jest spokojny i stabilny w porównaniu do wielu popularnych akcji Nasdaq i nyse