Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestowy), 07:02:03, Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry. Słońce podniesie się dziś o 07:46. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 24 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:58 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:11. Ciemna noc zapadnie o 17:35, ale gwiazd można wypatrywać od 16:51.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestow...
  • 19
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana

@piupiulaserem dołączam się do @slabehaslo - ja czasami śpię do 12 i nie żałuję xD ale to wina tego, że zasypiam o 2 dopiero xD teraz ostatnio ciężko mi się zasypia, wiercę się, niebieski tak samo, pewnie wina
Dzień dobry, przez weekend mialem tyle roboty, że nie miałem czasu wpaść się przywitać. Do środy mam 6 przedmiotów do zdania/obronienia/zaliczenia, codziennie po 2 i do końca stycznia jeszce 2 sprawka. Został się najgorszy tydzień zaliczeń. Dobre jest to, że w tym semestrze nawet sesja się tragicznie nie zapowiada
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy.

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @