Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Almaak: Zgłoś się do Rombla, chociaż już za późno bo #!$%@? z Madziarami ¯\_(ツ)_/¯ Co żeś się tak uczepił? Jak już chcesz tak dogłębnie temat badać to idź na halę i nagraj filmik jak trafiasz pod rząd 10 razy i wrzuć tutaj to zobaczymy. Ja tam jestem w stanie w to uwierzyć chociaż w ręczną grałem X lat temu na WFie w liceum. Bramka jest mała, wąska, wystarczy, że piłka przykoziołkuje
  • Odpowiedz
@Borysko_88: Dalej uważasz że to jakaś wyjątkowa umiejętność, a taki rzut jest w stanie wykonać prawie każdy bardziej wysportowany człowiek. Odległość z bramki do bramki to jest 40metrów. Rzut był oddany z 10m od własnej bramki czyli musiał rzucić z 30m do pustej bramki. Druga sprawa na filmiku widać było że przymierza więc musiałby mieć ogromnego pecha aby nie trafić a nie farta jak Ty piszesz.

wystarczy, że piłka przykoziołkuje nie
  • Odpowiedz
@Almaak: Dobra widzę, że jesteś Pan maruda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech będzie na Twoje, pewnie masz rację, ja tak jak pisałem ostatni raz grałem w ręczną bardzo dawno temu i to jeszcze na asfaltowym boisku bo nasza pożal się Boże hala sportowa nadawała się tylko do grania w bierki. Przyznaję, że patrzę na to ze swojej perspektywy bo zapewne jakbyś mi dał piłkę to bym z
  • Odpowiedz
@Borysko_88:

porządnie rzucać osobistych


Nie chcę się ciągle czepiać (choć Pan maruda zobowiązuje) ale w koszykówce rzuty są wolne a faule osobiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak na przyszłość aby wstydu nie było
  • Odpowiedz
@Cinoski: pamiętam jak dzisiaj, u babci wtedy byłem.

Tak to piłką ręczną się nie interesuję, ale ten mecz mi w głowie siedzi, a zwłaszcza słowa trenera "spokojnie, mamy dużo czasu" i to jak potem podłogę całował XD
  • Odpowiedz
@Cinoski: pamiętam taką sytuację związaną z tym meczem. Oglądałem w domu z rodzeństwem i mamą ten mecz na satelicie. Ojciec był w delegacji, dzwoni do mamy przed ostatnią akcją, mama do niego:czekaj, bo ostatnia akcja. A on do niej: przecież już rzucił.
  • Odpowiedz
@Cinoski: Jezu pamiętam te mistrzostwa. Miałem wtedy 11 lat i bawiłem się piłkarza ręcznego biegając i rzucając piłką kauczukową o ściany i do takich otwieranych puf, które były bramkami. Piękne to były emocje <3
  • Odpowiedz