Wpis z mikrobloga

Chodziło ogólnie o jazdę na motocyklu, ale Speed Triple też fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PodniebnyMurzyn: Pewnie się czepiam. Ale dla mnie te wszystkie motocykla wyglądają prawie tak samo i zapewne tak samo się prowadzą.
Ta jak jakiś czas temu pisał Andrzej Drzymulski.
Teraz wszystkie motocykle dobrze się prowadzą, poprawnie hamują, ładnie wchodzą w zakręty, zasadniczo wszystkie są takie same. dlatego bardziej skupiamy się na opisach ich
@PodniebnyMurzyn: Wiesz ale inną zajawkę mają ludzie którzy dopiero zaczynają a inną ci co już trochę pojeździli.
Też dojdziesz kiedyś do tego momentu co ja że nie będzie Ci się chciało po asfalcie jeździć. Myślę tak po pierwszych 10 latach jazdy. Szczególnie samemu.
Wyobraź sobie że gdy w 2019r. zrobiłem ponad 20tys km na motocyklu enduro to w 2020 nie wiem czy 1,5 zrobiłem nim, jazda w terenie daje jeszcze jakieś
Dlaczego od razu zakładasz, ze nie będzie mi się chciało? Ludzie są różni


@PodniebnyMurzyn: Wiem, ale obserwuje co się dziej z moimi kolegami w podobnym wieku i doświadczeniu co mój lub większym. Im też się już nie chce samemu jeździć tak bez celu po czarnym.
Pierwsze kilka sezonów to będzie szał, człowiek by tylko jeździł.
Ba jak miałem te 18 lat i dostał bym taki motocykl jak mam dzisiaj, to bym
@mpetrumnigrum: Nie wiedziałem ze siedzę tu z światowej klasy koneserem XD weź ty se przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś bo traci pretensjonalnoscia i rozbuchanym ego (ze tak zarymuje) kolego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
weź ty se przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś bo traci pretensjonalnoscia i rozbuchanym ego (ze tak zarymuje) kolego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@mamet: A możesz zacytować fragment lub fragmenty o które Ci chodzi.
Będzie łatwiej.
@mamet: Chyba że chodzi o to że 2 lata temu przejechałem 20 tys km. A w zeszłym roku tylko 1,5 tys km i nie chce mi się więcej. Coś się we mnie wypala od lat. Nie ma już tej radości ze zwykłej jazdy co kiedyś. Teraz radość dają inne rzeczy ale niestety nie zwykła jazda.
To samo jest z motocyklami, Kiedyś każdy motocykl budził pożądanie i zachwyt każdy coś w sobie