Wpis z mikrobloga

Znajomy prosił bym wrzucił ten post, bo odrzuciły go Anonimowe Mirko Wyznania a on nie chce zakładać konta (próbował ale nie chciał telefonu podawać)
Nie odpowiadam za treść wrzucanego posta. Nie mam nic do osoby / osób o których mówi mój znajomy.

Czy tylko mi się wydaje, że niektórzy twórcy na polskim youtube idą na łatwiznę i kopiują treści zza granicy?
#youtube #polskiyoutube
dan-kamynski - Znajomy prosił bym wrzucił ten post, bo odrzuciły go Anonimowe Mirko W...

źródło: comment_1611631518Qsf9woOqgtmCaqgWPeH82a.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@dan-kamynski: No część materiałów vsauce jest ciekawa, te o psychodelikach na przykład jak pojechał brać w celach naukowyc Ayę. W Polsce to by nie przeszło pewnie ;)
Jedyni co to zrobili (nie licząc kanałów typu Wiem co Ćpiem, Czas na Kwas etc) to ten typ ci się podaje za wikinga, ale jego wersja to chyba jakaś parodia, bo tak to głupio zostało nagrane. Była chyba jeszcze jedna jego relacja ale nie
  • Odpowiedz
@dan-kamynski: Kacper Pitala z tv gry też rżnie od Vsauce, jeśli nie samą merytoryką to styl nagrywania miniaturki gesty i wszystko inne są Vsauce wannabe. Vsauce zresztą swoje filmy też opiera na aktywności użytkowników z jakiegoś forum gdzie te pytania były zadawane już nie pamiętam nazwy. Ale on przynajmniej wysilił się na tyle żeby przekuć to w interesujący film. Natomiast to co Polscy youtuberzy robią powinno być karane jako kradzież własności
  • Odpowiedz
Kiedyś Okiem Fabiana zrobił film o tym że Mniej Więcej to klon Good Mythical Morning, ale w sumie GMM nie robili chyba filmów "Próbujemy wszystkiego z..."
  • Odpowiedz
@billuscher: Przecież Vsauce to jeden z największych kanałów na yt, to nie jest 2008 rok że ktoś nagrywa vlogi z jedzenia omleta, tylko firma przynosząca ogromne zyski. Michael ma swoje studio, subkanały, cały sztab ludzi łącznie z prawnikiem, agentem itp. Nawet jak nie wyciągną od niego stosownego odszkodowania to będzie zmuszony to usunąć i przestać zarabiać na kradzieży. Ten ignacy to zresztą na nic innego nie zasługuje jak na splunięcie w
  • Odpowiedz
@Allbis: Te, które są związane z kopiowaniem miniaturek - ta (i z tego co widzę to jest jedna ta z głową w zafoliowanej tacce) ale tematów raczej nie usuną bo przecież może powstać nie jeden film na temat całowania czy pieniędzy, chyba że to jest skopiowane 1:1

Ja lubiłem oglądać tłusty czwartek, bardzo pyszna seria ;)
  • Odpowiedz
@billuscher: Oby tak nie było, administracja największych portali internetowych powinna skupiać się właśnie na ochronie własności intelektualnej, a nie sprawami politycznymi.
  • Odpowiedz
@Allbis: Powiem wiecej, wiekszosc zagranicznych youtuberow i polskich robi swoje filmiki na podstawie jakiejs ksiazki popularno naukowej, dlatego i filmiki i tresc jest taka sama. Niekoniecznie musza brac to od siebie nawzajem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz