Wpis z mikrobloga

co byście na to powiedzieli? co do wymiany i jaki koszt szacunkowo, pani zapomniała że nie jest sama na drodze i ratowałem się krawężnikiem, prędkość około ~15km/h bo zdążyłem wyhamować, zawieszenie i geometria jest git. saab 9-3 '04.
Na pewno wężyki od spryskiwaczy, instalacja wygląda na w porządku, z mojego rizerszu osłona dolna zderzaka, nadkole?, i spojler dolny którą cholernie ciężko znaleźć i myślę nad aero
#saab #motoryzacja #mechanikasamochodowa
krulwonzuw - co byście na to powiedzieli? co do wymiany i jaki koszt szacunkowo, pani...

źródło: comment_16116784755c3lPnRxdRgn5zDAoR4WXa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@krulwonzuw jak chcesz miec tak jak było to bierz bezgotówkowa naprawe i tyle, jak chcesz wsadzać aero to bierz gotówkę. W poprzedniej furze, wlecial caly polift przod plus tył ze stłuczek nie z mojej winy :D
  • Odpowiedz
Dla jasności, milicja uznała że to nie pani wina że dała po heblach bo zapomniała skręcić, więc wszystko leci z mojego portfela
@kfffasny: miałem zamiar wrzucać aero tak czy siak, myślę czy po prostu nie kupić aero, osłony przód i wężyków i dać do znajomego mechanika żeby to wszystko poskręcał.
  • Odpowiedz
@kfffasny: postanowiłem że wlatuje aero, z tego co widzę to zbiornik płynu spryskiwaczy jest dziurawy, wężyki pourywane, osłona silnika, i to na tyle, i tak były plany na 300km+ i aero także będzie wdrożony trochę predzęj
  • Odpowiedz
@kfffasny: tak, sam rozrząd ORI oczywiście, balans może być zamiennik. nie zapominając o blokadach które muszą być dedykowane do b207R/b207E. Na szczęście mój jest 2004r i rozrząd nie był wymieniany ani razu a wciąż w dobrym stanie jest, co jak co ale b207 to są rozwojowe pancerniaki
  • Odpowiedz