Wpis z mikrobloga

@crazy_wolf myślałem coś do 2500, lecz rozglądają się na allegro wpadało mi w oko takie coś (Lenovo LEGION 5 Ryzen 5 4600H 16GB 512SSD GTX1650) za 3600zl. Chcę poprostu cieszyć się płynna praca bez mulenia... Myślę że z zakupem też się nie spieszy iż moge trochę kasy dozbierać....
@Parobekzdoliny: do tego legiona możesz nawet 2 monitory podpiąć (jeden po hdmi i jeden po usb-c, przejściówką na DP czy HDMI) ostrzegam że matryca choojowa, 60Hz sprzedawana tylko z intelami lepsza jest już duuuużo lepsza. Cóż w tej chwili to sytuacja na rynku części do PC dochodzi do takiej sytuacji, że laptop o tej samej wydajności może wyjść nawet taniej....
@Parobekzdoliny: Jeżeli bardzo ci zależy na parametrach "gamingowych" to nic ci nie polecę. Jeżeli wystarczy ci taki gdzie parametry są dobre, ale nie pograsz sobie w najnowsze gry na najwyższych ustawieniach to polecam Xiaomi redmibook 16. Jest w bardzo dobrej cenie tylko z Chin niestety. Ja swojego mam od listopada i nie ma żadnych problemów. Kupiłem właśnie ze względu na matrycę bo w tej cenie ciężko coś takiego znaleźć w pl.