Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W związku z tym że pojawiło się tu kilka wpisów o tematyce trochę zakrawającej o kazirodztwo..
To i ja dodam coś od siebie bo niestety też byłem z tym tematem blisko..
Mój ojciec wyszedł po mleko i nie wrócił, wychowywałem się z matką i jej konkurentem w wieku około 10 lat konkubent odszedł..I w szkole od podstawówki każdy wiedział że jestem sam z matką a w tym wieku (5,6kl) jedyne o czym były żarty to seks, wiadomo człowiek w to wchodził był ciekawy..
Ale moi "koledzy" zaczęli sobie żartować że ja matkę ten tego, szybko im przeszło..Aż do gimnazjum kiedy omawialiśmy Edypa mi się przypomniało co oni mówili i spaliłem buraka(cała twarz, uszy) i wszyscy w klasie po cichu gadali między sobą z ławki do ławki szło info żeby na mnie patrzeć,ziomek z ławki też był jakiś taki skonsternowany..Potem już wszyscy przyjęli do swoich głupich łbów że ja pewnie ten tego matkę.. Gimnazjum się skończyło po jakiś 2 miechach od tego... Poszedłem do technikum chłopaki rozgadali ja wyjaśniałem że nie potem znów na polskim był Edyp i znów burak i już nie mogę pisać co ze mną było dalej bo łzy ciekną do oczu...Ale teraz jestem szczęśliwy chociaż z głowy tego nie wymarzę,a niektórzy do dziś pewnie myślą że ja serio... nawet nauczycielki.

#przegryw #szkola #przemoc #kazirodztwo #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60108fac325ac4000ae2a184
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 3