Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirasy
Prowadzę własny biznesik w branży fmcg. Jak to w handlu, zima gorzej lepiej latem. Myśle by zamknąć to w cholerę i pójść na etat, jako kierownik jakiegoś sklepu wielkopowierzchniowego. I tu moje pytanie. Czy warto tracić zarobki rzędu 10k netto w sezonie i 6k w zimę (mówię o kwocie odkładanej na konto jako oszczędności) pracując po 10-13h 6 dni w tyg, czy zacząć od początku u kogoś za te 3.5-4k przy 8h i powoli robić karierę ? Trochę boli mnie fakt ze niby kasa jest, ale czuje ze się nie rozwijam. Nie chce otwierać nowych punktów bo często czuje ze jestem cholernie zmęczony i chyba nawet nie mam ochoty. 30lvl zaraz, robię studia które olalem wcześniej. Właśnie biorę hipotekę. Mam niby kilka set k na koncie l, ale boje się ze może braknąć kasy. Żonaty. Żona zarabia 4k netto
#pytanie #januszex #rozterki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6010fe52b28261000a772ee7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
Mam niby kilka set k na koncie l, ale boje się ze może braknąć kasy.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz tyle na koncie to czego się boisz?

Prowadzę własny biznesik w branży fmcg. Jak to w handlu, zima gorzej lepiej latem. Myśle by zamknąć to w cholerę i pójść na etat, jako kierownik jakiegoś sklepu wielkopowierzchniowego. I tu moje pytanie. Czy warto tracić zarobki rzędu 10k netto w sezonie i 6k w zimę
@AnonimoweMirkoWyznania: I być niewolnikiem? ;p Ciekawe gdzie dostaniesz 4k ;p No. I weź na próbę pożyj (włącznie z oszczędzaniem podobnego % jak teraz) za 4k.

Jak bym miał coś, co mi się kręci i coś co jest moim "stylem życia" to nigdy na etat. Jedynie rozwój, zmiana, tworzenie ale nie etat.

A jak zrobisz "karierę" i dojedziesz do 10k na rękę to i tak będziesz siedział po 10-12h w pracy albo